Лісова зона лежить у північній частині України. Вона займає 28% території країни. В ній розрізняють дві підзони: мішаних (хвойно-широколистих) і широколистих лісів. Мішані ліси, які називають Поліссям, тягнуться із заходу на схід широкою смугою між північним кордоном України і умовною лінією, що проходить містами Володимир-Волинський – Луцьк – Рівне – Житомир – Київ – Ніжин – Глухів. Полісся – це дивовижний край лісів і річок, де не буває нищівних засух, де в багатьох селах весною їздять вулицями на човнах, де повітря пахне сосною і хмелем, і здається, що його можна пити як березовий сік. Так поетично описують свій край поліщуки.
На заході України мішані ліси змінюються у південному напрямку широколистими, які поширюються до Передкарпатської височини і кордону з Молдовою
вроде так как-то
Объяснение:
Рельеф Канады очень многолик и разнообразен. Большую часть страны занимает холмистая равнина, ограниченная с запада и востока горными массивами вдоль побережья Атлантического и Тихого океанов. На западе, вдоль всего Тихоокеанского побережья пролегает огромная горная гряда Кордильер. Ширина этого горного пояса составляет около 600 километров. Канадские Кордильеры достигают высоты 2700 метров, они начинаются рядом небольших горных хребтов на Аляске. К югу от бассейна реки Лайард проходят Скалистые горы, поделенные реками на два расположенных хребта.
Постоянные ветры - пассаты , муссоны