М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
555Maura555
555Maura555
30.05.2021 09:38 •  География

Положение россии по плану,!
много и + к карме)

👇
Ответ:

1 Отношение к экватору,тропикам.Россия расположена севернее экватора,севернее Северного тропика,пересекается Северным полярным кругом,не пересекается 0 меридианом,пересекается 180 меридианом.

2 Отношение к другим материкам.Россия расположена севернее Африки,Австралии,Антарктиды,северо-восточнее Южной Америки,восточнее Северной Америки.

3 Омывающие моря и океаны.

Россию омывают такие океаны как:

1 Атлантический океан:

-Азовское море

-Чёрное

-Балтийское.

2 Северный Ледовитый океан:

-Баренцево

-Карское

-Лаптевых

-Восточно-Сибирское

-Чукотское.

3 Тихий океан:

-Берингово

-Охотское

-Японское

 Каспийское море принадлежит к внутреннему стоку.

4  Крайние точки (материковые и островные).

Крайние материковые точки России:

северная точка-мыс Челюскин (77° с.ш.104° в.д.)

южная-гора Базардюзю (41° с.ш. 47° в.д.)

западная-Балтийская коса (54° с.ш.19° в.д.)

восточная-мыс Дежнёва (66° с.ш. 169° з.д.)

Крайние островные точки России:

северная точка-земля Франца Иосифа (81° с.ш. 59° в.д.)

южная-гора Базардюзю (41° с.ш. 47° в.д.)

западная-Балтийская коса (54° с.ш. 19° в.д.)

восточная-остров Ратманова (65° с.ш. 169° з.д.).

5 Россия расположена на материке Евразия в части света Европа и Азия.

6 Россия расположена в арктическом,субарктическом ,умеренном и субтропическом климатических поясах.

4,4(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
denisbutrik
denisbutrik
30.05.2021

Мусонні повітряні течії, як і всі прояви загальної циркуляції атмосфери, обумовлені розташуванням і взаємодією областей низького й високого атмосферного тиску (циклонів й антициклонів). Специфіка полягає в тому, що при мусонах взаємне розташування цих областей зберігається тривалий час (протягом цілого сезону року), порушення цього розташування відповідають перебоям мусону. В тих районах Землі, де циклони й антициклони характеризуються швидким переміщенням і частою зміною, мусони не виникають. Вертикальна потужність мусонних течій у тропіках становить улітку 5-7 км, узимку — 2-4 км, вище гається загальний перенос повітря, властивий відповідним широтам (східний — у тропіках, західний — у більш високих широтах).

Основною причиною мусону є сезонні переміщення областей атмосферного тиску й вітру, пов'язані зі змінами в надходженні сонячної радіації й, як наслідок цього, — з розходженнями теплового режиму на поверхні Землі. Від січня до липня області зниженого атмосферного тиску поблизу екватора й полюсів, а також дві зони субтропічних антициклонів у кожній півкулі зміщаються до півночі, а від липня до січня — до півдня. Разом із цими планетарними зонами атмосферного тиску переміщаються й пов'язані з ними зони вітрів, що також мають глобальні розміри, — екваторіальна зона західних вітрів, східні переноси в тропіках (пасати), західні вітри помірних широт. Мусони гаються в тих місцях Землі, які протягом одного із сезонів розташовані усередині однієї такої зони, а в протилежний сезон року — усередині сусідньої й де, крім того, режим вітру протягом сезону досить стійкий. Таким чином, розподіл мусонів загалом обумовлений законами географічної зональності.

Інша причина утворення мусонів — нерівномірне нагрівання (і охолодження) моря й великих масивів суші. Наприклад, над територією Азії взимку є тенденція до більшої повторюваності антициклонів, а влітку — циклонів, на противагу водам, що примикають, океанів. Завдяки наявності величезного материка на півночі екваторіальні західні вітри в басейні Індійського океану влітку проникають далеко в Південну Азію, формуючи літній південно-західний мусон Узимку ці вітри поступаються місцем північно-східному пасату (зимовому мусону). У позатропічних широтах, завдяки стійким зимовим антициклонам і літнім циклонам над Азією, мусони гаються й на Далекому Сході Росії (літній — південний і південно-східний, зимовий — північний і північно-західний) і на північній окраїні Євразії (улітку перевага північно-східного, узимку — південного й південно-західного вітрів).:

Объяснение:

4,7(5 оценок)
Ответ:
Lol23212
Lol23212
30.05.2021

Виникла ця мерзлота в четвертинний або льодовиковий період розвитку нашої Землі. У тих районах, де клімат був сухим і морозним, а товщина наземного льодовикового покриву була незначна, а то і взагалі не утворювалася, відбулося промерзання грунтів і утворення районів багаторічної мерзлоти. 

Мерзлі породи мають температуру нижче 0°С; частина або вся вода в них знаходиться в кристалічному стані. У середніх широтах промерзає взимку лише невеликий поверхневий шар, тому тут панує сезонна мерзлота. У північних широтах за довгу, морозну зиму земля промерзає дуже глибоко, і коротким влітку вона відтає лише з поверхні всього на 0,5-2 м в глибину.

Объяснение:

4,4(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ