М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nastyusha222
Nastyusha222
18.07.2021 23:57 •  География

Вы- сотрудник туристического агентства. какие маршруты путешествий по европейскорму югу вы предложили с целью: 1) отдыха и лечения; 2) горнолыжного спорта; 3) познавательного туризма и знакомства с памятниками природы? составьте примерные схемы маршрутов и их описанияю ()

👇
Ответ:
Ilyamoni
Ilyamoni
18.07.2021
Ябы предложила италию или испанию,если италия то посоветовала бы поехать в рим а потом во флоренцию,там у местных бабулек можно научиться готовить настоящюю итальянскую пасту,если же вы не любите готовить или просто не хотите то пойдите прогуляйтесь по городу или по набережной и перекусите в какой нибуть местной кафешке,ещё можно если же хотите поехать за красивыми пейзажами, то поездайте в испанию,в мадрид или барселону,а лучше всего поехать на юг испании где чудесные виды на море,закат и зеленой
4,5(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
saule844007
saule844007
18.07.2021

1. Азербайджан

2. Армения

3. Афганистан

4. Бангладеш

5. Бахрейн

6. Бруней

7. Бутан

8. Восточный Тимор

9. Вьетнам

10. Государство Палестина

11. Грузия

12. Израиль

13. Индия

14. Индонезия

15. Иордания

16. Ирак

17. Иран

18. Йемен

19. Казахстан

20. Камбоджа

21. Катар

22. Кипр

23. Киргизия

24. Китай

25. Кувейт

26. Лаос

27. Ливан

28. Малайзия

29. Мальдивы

30. Монголия

31. Мьянма

32. Непал

33. Объединенные Арабские Эмираты

34. Оман

35. Пакистан

36. Саудовская Аравия

37. Северная Корея

38. Сингапур

39. Сирия

40. Таджикистан

41. Таиланд

42. Тайвань¹

43. Туркменистан

44. Турция

45. Узбекистан

46. Филиппины

47. Шри-Ланка

48. Южная Корея

49. Япония

4,8(51 оценок)
Ответ:
aliskaiii
aliskaiii
18.07.2021

Людина завжди стикалася з оточуючим її світом живої природи, з величезною різноманітністю рослин і тварин, здавна вивчили зовнішню і внутрішню будову живих організмів, дослідили особливості їх анатомії, фізіології, закономірності розвитку, взаємозв'язок з навколишнім середовищем.

Було з'ясовано, що організми існують в найрізноманітніших умовах і життя є практично і на поверхні материків, і в товщі океанів та морів, і навіть в атмосфері. Ця цілком очевидна істина привернула увагу українського мінеролога-геохіміка В. І Вернадського. Базуючись на масштабних дослідженнях і розрахунках, він вперше показав глобальне значення всієї сукупності організмів нашої планети.

Виявилось, що живі організми є могутнім фактором, що перетворює Землю. Товща гірських порід, вод і атмосфери, що змінилися під впливом життя і було названо біосферою. Тепер це слово зустрічається на шпальтах газет, звучить у виступах політичних та суспільних діячів, стає зрозумілим не лише вченим, але й всім людям. Останнім часом все частіше і тривожніше виникає обґрунтована стурбованість долею довкілля, особливого значення набувають проблеми охорони і раціонального використання природних ресурсів. Це вимагає високого рівня наших знань про біосферу.

Життя на нашій планеті виникло мільярди років назад в процесі тривалої еволюції різноманітних фізико-хімічних систем, які включали й органічні речовини. Близько 400 млн. Років назад перші живі істоти почали заселяти сушу. Сьогодні ж скрізь поширені різноманітні нащадки перших організмів.

Всі сучасні види рослин, тварин і мікроорганізмів тією чи іншою мірою споріднені між собою. Всі вони протягом мільярдів і мільйонів років живилися, розмножувались, відмирали і змінювались під впливом природного добору і завжди впливали на середовище свого існування, корінним чином обновився склад атмосфери, природних вод, осадових порід. Кисень, поклади вугілля, нафти, вапняків, ґрунтовий покрив - прямий результат діяльності живих організмів. Непрямих результатів впливу живого є ще більше і вони не менш важливі (наприклад - озоновий екран атмосфери, що затримує згубне для всіх наземних мешканців короткохвильове космічне випромінювання).

Сучасна діяльність людини багато в чому нанесла шкоду довкіллю, тому одне з завдань сучасної екології - це вивчення регуляторних процесів в біосфері, створення наукового раціонального її використання.

Термін "біосфера" з'явився у науковій літературі у 1875 році. Його автором був Едуард Зюсс (з яким B. I. Вернадський був знайомий особисто), де вчений у межах Земної Кулі виділив декілька структурних частин - оболонок, які назвав геосферами. Одна з геосфер отримала назву біосфера.

4,7(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ