М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Gavka1
Gavka1
12.10.2022 13:17 •  География

Приморский край 1. положение зоны. 2. климатические условия. 3. почвы. 4. растительность. 5. животный мир. 6. деятельность человека надеюсь на вашу .

👇
Ответ:
Аким548
Аким548
12.10.2022
1. Приморский край расположен в южной части Дальнего Востока Российской Федерации. Граничит на севере с Хабаровским краем, на западе с провинцией Хэйлунцзян КНР. Омывается Японским морем с востока и юга.
2. Климат края умеренный. Холодной и сухой зимой часта ясная погода. На лето же приходится наибольшее количество осадков. Летом не редкость тайфуны. Средняя температура июля - 21° С, января - -13° С.
3. Почвы буро-таёжные, бурозёмы кислые, буро-таёжные гумусовые.
4. В Приморском крае растут более 250 видов растений. Из эндемиков наиболее известны амурский бархат, железная берёза, лотос Комарова. Так же можно встретить крупноплодный шиповник, колосняк, морянку.
5. В Приморском крае живёт большое количество ночных павлиноглазок. Ещё можно встретить барсуков, белых медведей. Наиболее редок горал, он живёт в горах.
6. На территории Сихотэ-Алинь находятся большие залежи каменного угля. Так же имеются остальные минералы: базальт, известняк, песчаник. Человек занимается их добычей.

Всё сделано лично мной. Копирование запрещено©
4,4(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Припли́ви та відпли́ви — періодичні підвищення й зниження рівня води морів та океанів. Припливи — підсумок гравітаційної нерівномірності притягання води океанів Місяцем і, меншою мірою, Сонцем. У підмісячній точці внаслідок більшого тяжіння Місяця утворюється «горб».

Причина утворення припливів і відпливів

Що таке припливи та відпливи?

Припливи і відливи являють собою вертикальні періодичні коливання рівня океану. Вони відбуваються раз або два рази на день. Явища є результатом зміни положення Місяця і Сонця щодо планети, а також впливом їх сил тяжіння на океан.

а

Тааким чином, саме під впливом Місяця на Землі виникають припливи і відпливи!

а

Відливи і припливи змушують воду витікати-втікати з усть заток, гаваней і річок. У науці ці процеси називаються припливно-відливним плином. Коли вода з океану затоплює затоку, то це називається припливом. Якщо йде назад – відпливом.

а

Головна причина утворення припливів і відпливів

Оскільки  Місяць і Сонце переміщуються відносно Землі, разом з ними переміщуються і водні маси, утворюючи приливні хвилі. У відкритому морі приливні течії мають обертальний характер, а поблизу берегів і в вузьких затоках і протоках – зворотно-поступальний.

а

Головна причина утворення припливів і відливів – не Сонце, хоча воно істотно авпливає на припливно-відпливні процеси, а Місяць.

а

Як утвоарюються припливи і відпливи? У підмісячній точці внаслідок більшого тяжіння Місяця утворюється «горб». Подібний горб утворюєтьася на протилежному боці земної кулі (внаслідок меншого тяжіння). Коли через обертання Землі «горби» досягають суходолу, відбувається приплив. Гравітація Сонця зумовлює схожий ефект, але висота сонячного припливного горба у 2,17 разів менша.

аа

ааа

ааа

У відкритому океані приливна хвиля досягає висоти всього 30-60 см. Однак підходячи до берегової лінії острова або материка, вона значно збільшується у висоті.

У сусідніх районах осторонь від точки під Місяцем, відбуваються відливні реакції води. Ці відстані видалені рівно на ¼ частину окружності Землі. Зі зниженням рівня океану в двох відливних точках відбувається підвищення рівня океану на сторонах Землі, яка звернена до Місяця і на протилежному боці.

Припливи і відпливи залежать не лише від взаємного розміщення Землі, Місяця і Сонця, а й від географічної широти місцини, глибини моря, форми берегової лінії. Наприклад, у відкритому океані висота припливів не перевищує 0,5 м.

Объяснение:

4,7(48 оценок)
Ответ:
Евгения65545
Евгения65545
12.10.2022

Басейн Індійського океану:

Маргарет — річка на південному заході штату Західна Австралія. Від назви річки походить назва однойменного містечка — Маргарет Ріва.

Гирло: Індійський океан

Країни:  Австралійський Союз

Регіон:    Західна Австралія

Довжина:  60 км

Площа басейну: 40 км²

Субарнарекга— річка в Індії, яка протікає через території штатів Джгаркганд, Одіша та Західна Бенгалія.

Витік: біля міста Ранчі

висота, м : 610

Гирло: Бенгальська затока

Басейн: Порт Кіртанія, дистрикт Баласор, Одіша, Бенгальська затока

Країни: Індія

Регіон: Джгаркганд, Одіша, Західна Бенгалія

Довжина:  395

Площа басейну: 18951

Притоки:   Кгаркай, Роро, Канчі, Гарму-Наді, Дамра, Карру, Чінґуру, Каракарі, Ґурма, Ґарра, Сінґадуба, Дулунґа, Кгаййорі

4,7(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ