Объяснение:
Біому тайги притаманний різко континентальний клімат з дуже значними температурними перепадами між літом та зимою; загалом, після зони арктичних пустель та тундри, це найхолодніший біом на Землі. Кліматична зима триває тут 5-6 місяців, з середніми температурами нижче 0 °C. ... Літо коротке, але досить тепле та вологе.
Мі́шаний ліс — природна зона лісів, що утворені хвойними і листяними деревними породами.Виділяють:
хвойно-широколистні мішані ліси помірного поясу;
тропічні мішані ліси з вічнозелених і листопадних дерев;
субтропічні мішані ліси з лавролистних і хвойних дерев;
другорядні мішані ліси помірного поясу, утворені дрібнолистними породами з домішками широколистних або хвойних дерев.
Середземноморські вічнозелені твердолисті ліси та чагарники[ред. ... Середземноморські вічнозелені твердолистяні ліси та чагарники — природна зона, розташована на західних околицях материків в субтропічному поясі. Різновид субтропічного лісу. Займає більшу частину Середземномор'я (від чого й назва).
Перемінно-вологі ліси. Сучасні екологічні проблеми. На південному сході материка в умовах субтропічного мусонного клімату розташована зона перемінно-вологих лісів. Тут, на родючих ґрунтах жовтоземах і червоноземах, що містять багато перегною, ростуть ліси з бука, дуба, карликової пальми, кипариса, магнолії. Живе багато птахів: папуги ара, дикі індики, крихітні колібрі. У річках трапляється майже шестиметровий міссісіпський алігатор.
Екваторіальні ліси вважаються однією з найдавніших природних зон. Вони поширені в екваторіальних районах Африки, звідки й отримали свою назву. Крім африканського континенту, екваторіальний ліс зустрічається на Індонезійських островах, в Амазонії, на півночі Австралії та в південних районах Малайського півострова, та покриває 6% всієї поверхні Землі.Клімат екваторіальних лісів характеризується високою вологістю, зазвичай 85%, приблизно однаковою температурою повітря та інтенсивними опадами. Середня денна температура становить близько 28ºC, вночі температура може опускатися нижче 22ºC. Немає за що
Азия – самая большая часть света. Она занимает большую часть материка Евразия и имеет огромную субширотную и субмеридиональную вытянутость. Азия полностью находится в Северном полушарии и охватывает все климатические пояса от арктического на севере, до экваториального на юге. Часть света имеет прямой выход к трем океанам: Северному Ледовитому на севере, Тихому – на востоке, Индийскому – на юге. Через внутренние моря есть выход и к Атлантическому океану. Азия выгодное расположение относительно других частей света. Она находится в непосредственной близости от Европы, Африки, Австралии и Океании.