М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kilutikkkasd
kilutikkkasd
10.04.2023 19:28 •  География

Какая территория была освоена новгородцами и в 13-14 веках? 1.северная земля 2.кольский п-ов 3.новая земля 4.дальний восток

👇
Ответ:
Slava1432
Slava1432
10.04.2023

  Новгородцами и в 13-14 веках были освоены северные земли, также они ходили на своих кочах и шебеках до островов Новая Земля, Шпицберген, Колгуев.

  ответ:1.северная земля.


Какая территория была освоена новгородцами и в 13-14 веках? 1.северная земля 2.кольский п-ов 3.новая
4,8(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Bazzaevat
Bazzaevat
10.04.2023

Во-первых, это расстояние, конечно же, постоянно меняется, т.е. обе планеты постоянно движутся по своим орбитам вокруг Солнца. Так, в момент когда мы пишем эту статью, Марс находится за обратной стороной Солнца на расстоянии в примерно 2,5 астрономической единицы от нас (или около 361 миллионов км), тогда как в 2003 году Марс и Земля приблизились к друг другу на самое минимальное за последние 50 000 лет расстояние в 56 миллионов км. Среднее же расстояние между Марсом и Землей составляет 225 миллионов км.

30,06-1,52=28,54 а.е. = 4 269 584 000 км. - от Марса до Нептуна

4,6(22 оценок)
Ответ:
nastya06nastik
nastya06nastik
10.04.2023

Объяснение:

Сільське господарство Австралії

Дієта австралійців така ж, як англійська чи американська. Внутрішні потреби задовольняються власним виробництвом. Як експортер сільськогосподарської продукції Австралія поступається на світових ринках лише США, Нідерландам та Франції. Структуру експорту визначають міжнародний попит і можливості природного середовища. Експортуються вовна, м'ясо, масло і сир, шкіри, пшениця, тростинний цукор, фрукти. Особливу роль відіграє Австралія як постачальник на світовий ринок вовни, м'яса, пшениці і цукру. За поголів'ям овець (максимум 180 млн голів), настригом вовни та її експортом Австралія посідає перше місце в світі.

Вівчарство — початкова галузь австралійської економіки. Виникло воно понад 200 років тому, одразу ж після заснування колонії. Передумови для цього — попит на вовну в Англії, наявність величезних просторів цілорічних пасовищ, невелика потреба галузі в робочій силі і можливість транспортування на далекі відстані. Основне поголів'я овець зосереджене в південно-східній та південно-західній частинах континенту на швдень від тропіка в зонах з річною кількістю опадів від 700 до 200 мм. Вивіз м'яса з Австралії почався наприкінці XIX ст., коли з'явилися пароплави-холодильники. Вивозять баранину, ягнятину, але основу становить м'ясо великої рогатої худоби. її вирощують переважно в субекваторіальній савані на північ від тропіка. У вівчарстві і м'ясному тваринництві переважають великі ферми. Поголів'я коливається з року в рік у залежності від погодних умов і попиту на вовну та м'ясо. Інтенсивність виробництва найвища у східних достатньо зволожених районах і зменшується з просуванням вглиб континенту.

4,5(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ