М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Rodofatos
Rodofatos
09.03.2020 05:50 •  География

Эта единственная точка северного полушария не участвует в суточном вращении земли вокруг ее оси. здесь нет суточной смены дня и ночи, нет долготы, нет восточного, западного и северного направления, а любая точка на поверхности земли всегда расположена по отношению к ней только в одном направлении. каком? что это за точка?

👇
Ответ:
Patsanchik999
Patsanchik999
09.03.2020

Северный полюс -это единственная точка северного полушария,  не участвующая в суточном вращении Земли вокруг ее оси.

4,7(95 оценок)
Ответ:
abogdanov94
abogdanov94
09.03.2020

Эта точка - Северный полюс, все направления от нее идут на юг.

4,4(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Homka2284
Homka2284
09.03.2020

Объяснен це сукупність запасів корисних копалин мінерального походження. Використовуються понад 200 видів мінеральної сировини. У залежності від призначення мінеральні ресурси поділяють на три групи:

Паливні (горючі) — використовуються для отримання гуми і латексу.

Металеві (рудні) — з яких виплавляють метали (руди чорних і кольорових металів).

Неметалічні (нерудні) — використовуються як сировина для хімічної промисловості (калійна сіль, фосфорити, сірка), будівництва і як технічна сировина (азбест, графіт, алмази , пісок).

Родовища корисних копалин розміщені на Землі дуже нерівномірно. Це пояснюється особливостями тектонічної будови земної кори. Для кращого розуміння закономірностей розміщення корисних копалин на карті показані тектонічні області материків (платформи та сейсмічні пояси).

Паливні та деякі нерудні корисні копалини осадового походження утворилися внаслідок багато вікового накопичення осадових порід. Родовища цих корисних копалин найчастіше зустрічаються в осадових чохлах найдавніших платформ і в передгірних прогинах областей найдавнішої і древньої складчастості. У рельєфі цим тектонічним структурам відповідають рівнини (див. Фізичну карту світу).

Гірничо-хімічні неметалічні корисні копалини також переважно мають осадове походження.

Металічні корисні копалини, приурочені до щитів найдавніших докембрійських платформ і складчастих областей земної кори. Саме тому багатющі рудні копалини приурочені до старих низьким горах, нагір і плоскогір'їв.

Руди чорних металів (залізні, марганцеві) в земній корі залягають пластами, утворюючи великі за площею басейни.

Руди кольорових металів залягають у надрах Землі своєрідними поясами. Так, мідні та поліметалічні руди поширені в складчастих областях Кордильєр — Анд, олов'яні руди — в Тихоокеанському поясі.

Наявність мінеральних ресурсів є гарною передумовою розвитку господарства будь-якої країни.

Мінерально-сировинна база України є багатством її народу, вона забезпечує незалежність і національну безпеку. За різноманітністю і багатством мінерально-сировинної бази Україна вигідно відрізняється від більшості республік колишнього СРСР і багатьох держав, займаючи 0,5% суші й переробляючи близько 6% світового обсягу мінеральної сировини.

На території України розвідано близько 8 тисяч родовищ, майже 90 видів корисних копалин, з яких 20 мають важливе економічне значення. Серед них — нафта, газ, залізні, марганцеві, титанові, уранові руди, вугілля, сірка, ртуть, каолін, графіт, вогнетривкі глини, питні мінеральні води та інше.ие:

4,7(28 оценок)
Ответ:
Beckonechnost
Beckonechnost
09.03.2020
1.площадь материка и его место среди других материков. 2.расположение материка относительно экватора, тропиков (полярных кругов), нулевого и 180-го меридиана. 3.крайние точки материка, координаты. протяженность материка в градусах и километрах с севера на юг и с запада на восток. 4.характер очертания берегов. 5.расположение в климатических поясах. 6.океанов, моря, омывающие материк. 7. расположение относительно других материков.  австралия 1. австралия по площади самый маленький материк на земле. её площадь составляет 8,89 млн.км², что в 6 раз меньше евразии. 2. австралия расположена на юге от экватора и на востоке от нулевого меридиана, южный тропик пересекает австралию по центру. материк полностью располагается в южном и восточном полушарии. 3. крайние точки материка: северная – м. йорк (10⁰ ю.ш., 142⁰ в.д), южная – м. юго-восточный (39⁰ ю.ш.,146⁰ в.д), восточная – м. байрон (28⁰ ю.ш., 153⁰ в.д), западная – м. стип-пойнт (26⁰ ю.ш., 113⁰ в.д). а) протяженность австралии с запада на восток: в градусах и километрах (153⁰ – 113⁰) х 111 км = 4440 км б) протяженность австралии с севера на юг: (39⁰ – 10⁰) х 97 км = 2813 км 4. береговая линия слабо изрезана 5. австралия расположена в тропическом и субтропическом климатических поясах 6. на западе материк омывает индийский океан, на востоке – тихий океан. на севере материк омывает – арафурское море, на северо-востоке – коралловое море, на юго-востоке – тасманово море. 7. на севере от островов евразии отделена торресовым проливом, на юге относительно близко расположена антарктида.
4,8(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ