М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Unyrfnch
Unyrfnch
20.08.2020 17:13 •  География

Рассчитайте уклон и падение реки Оби на отрезке от Нижневартовска до устья, если известно, что высота месторасположения г. Нижневартовска составляет 54 м, а расстояние до устья – 1711 км.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
zvarichevgenija
zvarichevgenija
20.08.2020
Причины образования мерзлоты:
1) Сильные морозы - Восточная Сибирь полюс обитаемого холода на материке (самые низкие температуры), сильные ветра - со стороны Северного Ледовитого океана холодный ветер сдувает снег с поверхности - почва промерзает глубоко.
2) За лето почвы не успевают оттаять, т.к. территория сильно промерзнув летом, оттаивает медленнее - много солнечной энергии тратится на согревание, верхний слой оттаивает и влага скапливается на поверхности. Вода, скопившаяся на поверхности, не дает оттаять нижнему слою мерзлоты, т.к. большая часть солнечной энергии идет на испарение.
4,4(64 оценок)
Ответ:
lanaruden
lanaruden
20.08.2020
Земна кора постійно перебуває в русі. В одних місцях вона підіймається, в інших опускається. Однак рухи ці дуже повільні і недоступні для безпосереднього про них можна суди ти лише за їх наслідками. Наприклад, по згинанню верств гірських порід у складки, по наявності в них розривів тощо. Тектонічні рухи є основним фактором формування рельєфу земної поверхні. Наука, яка вивчає рухи земної кори і створені ними структури  називається геотектонікою,  або просто  тектонікою  а самі рухи земної кори називають тектонічними рухами.
 За направленістю тектонічні рухи можуть бути вертикальними, або радіальними, і горизонтальними, або тангенціальними. Вертикальні рухи в свою чергу можуть бути незворотними (направленими в одну сторону) і зворотними, або коливними. Коливні рухи часто називають епейрогенічними,  тобто  створюючими  континенти,  бо внаслідок цих рухів відбуваються трансгресії і регресії морів, формуються обриси континентів.  Відомо ряд прикладів, що різноманітні споруди, які були колись збудовані на морському узбережжі, тепер знаходяться під водою або, навпаки, далеко від моря. Історичні відомості про ці споруди дають змогу нам судити про те, наскільки територія піднялася чи опустилася за час, що пройшов від їх побудови до наших днів. Широко відомо, що окремі  опускаються і море наступає на сушу.
4,8(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ