М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
koop2
koop2
18.02.2023 00:28 •  Геометрия

Нужна с геометрией.
Надо решить несколько заданий для контрольной, поэтому Пишите со всеми пояснениями и т.п

👇
Открыть все ответы
Ответ:
DiGribosha
DiGribosha
18.02.2023

Координаты середины отрезка равны полусумме соответствующих координат начала и конца отрезка. Следовательно,  

1). Xd=(Xa+Xb)/2 => Xa=2*Xd - Xb => Xa= -2-8= -10.

Yd=(Ya+Yb)/2 => Ya=2*Yd - Yb => Ya= 14-5= 9.  Точка А(-10;9)

2). Xb=2*Xd - Xa => Xb=8-3=5. Yb=2*Yd - Ya => Yb= -4-0= -4.  Точка B(5;-4).

Параллелограмм - четырехугольник, у которого две противоположные стороны равны и параллельны. В данном нам четырехугольнике сторона АВ=√((Xb-Xa)²+(Yb-Ya)²)=√((-7-2)²+(0-(-5))²)=√(81+25)=√106.

CD=√((Xd-Xc)²+(Yd-Yc)²)=√((3-(-6))²+(-4-1)²)=√(81+25)=√106.

Итак, противоположные стороны АВ и CD равны. Условие параллельности векторов: координаты векторов должны быть пропрпциональны, то есть  их отношение должно быть равно. В нашем случае вектора АВ и CD имеют координаты: АВ{-9;5}, a CD{9;-5}. Xab/Xcd=Yab/Ycd= -1, то есть АВ параллельна CD.

Таким образом, четырехугольник АBCD - параллелограмм, что и требовалось доказать.

4,4(71 оценок)
Ответ:
msflower05
msflower05
18.02.2023

гірській місцевості для в'ючного транспорту можна використовувати коней, ослів, мулів. Ослиний (ішачий) транспорт незамінний при русі по гірських стежках в будь-який час року, в будь-яку погоду і вигідно відрізняється від кінського тим, що не вимагає кування. Осел (ішак) може підняти на в'юку вантаж вагою 50-60 кг, нормальний добовий перехід 20-25 км.

Багато що залежить від витривалості тварин, ступеня навченості, висоти місцевості, крутизни підйомів, спусків і пори року. В середньому при несприятливих умовах, а також на висоті понад 3000 м Всі показники можуть зменшитися в 1,5 рази. Максимальна висота гірських районів, де можуть використовуватися в'ючні підрозділи, - 4500-5000 м.

Гібриди коня і осла (мули і лошаки) ще витривалішими вихідних батьківських форм і мають підвищену життєздатністю. Швидкість руху в'ючного ослячого транспорту по рівній дорозі трохи поступається швидкості кінного в'ючного транспорту (4 км на годину) . Але в горах, завдяки властивій ослу здатності добре працювати на гірських стежках, вона перевищує середню швидкість руху кінного транспорту.

Мул за величиною (по висоті в холці) не поступається в'ючного або обозного коня. Але він легше переносить спеку, менш вимогливий до корму, більш витривалий і спокійний в роботі (абсолютно не боїться пострілів і розривів снарядів) , менш схильний до шлунково-кишковим і експлуатаційним захворювань, особливо хвороб копит.

4,4(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Геометрия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ