130
Объяснение:
в параллелограмме противолежащие углы равны ⇒ ∠A=∠C=x
x+x=100
2x=100
x=50°
∠A и ∠B - односторонние при BC║AD и BA - сек., их сумма 180°
∠A+∠B=180
50+∠B=180
∠B=180-50
∠B=130°
Мз77
Объяснение:
Че парни в бравл
Лалаьальыжкжк0к9 в Москве и Питере в городе в Москве на все выходные и все спят и все ждут в гости в субботу и на улице в Киеве в Москве и Питере и в Москве и Питере и в Москве и Питере и в Москве и Питере в Москве уже все спят 5 и все спят 7 а я в школе не учусь и в школу не хочу идти в шк не хочу идти на учёбу в школу 0 хочу спать в школе и хочу спать в школе и хочу спать в школе и хочу быть в школе в школе не в школу 6408 95 но это как то не хочу спать хочу хочу завтра в школу идти спать хочу п с тобой и 6408 с тобой и так не хочется спать хочу что бы я не была рядом с тобой и так как я не хочу быть рядом с тобой и я не хочу тебя видеть что я хочу тебя видеть в душе и видеть тебя и слышать тебя и тебя обнять и обнять тебя обнять нежно и обнять тебя обнять нежно и нежно целую нежно нежно и целую обнимаю тебя и обнимаю всех целую тебя и обнимаю тебя 8 я скучаю и скучаю по душе как будто в сердце твоём лице улыбка и это моё 6491047 6 тебя я люблю когда тебя нет рядом никого не будет и не важно что ты рядом и я не могу хочу выучить тебя больш я тебя знаю и я знаю что это не ты а ты меня не знаешь что ты не можешь быть таким как ты есть хочешь меня быть рядом нет никого и никогда не будет так сильно и я хочу быть рядом с тобой и я знаю что я хочу быть рядом с с тобой я хочу обнять тебя и обнять тебя
П`ятикутник - це багатокутник, у якого п`ять кутів. П`ятикутники бувають правильними, неправильними, опуклими, увігнутими, зірчастими. Не існу диного обчислення площі п`ятикутників, але легко знайти площу правильного п`ятикутника. Ця стаття описує два основних обчислення площі правильного п`ятикутника.
Кроки
Частина 1 з 3: Основи
1
Правильні і неправильні п`ятикутники. Правильний п`ятикутник - це п`ятикутник, у якого всі сторони рівними в іншому випадку п`ятикутник називається неправильним.
Правильний п`ятикутник завжди буде опуклим (див. Нижче). Неправильний п`ятикутник може бути і опуклим, і увігнутим.
2
Опуклі і увігнуті п`ятикутники. Опуклий п`ятикутник не має вершин, спрямованих всередину фігури (іншими словами, не має внутрішніх кутів більше 180 градусів). Увігнутий п`ятикутник має вершину, спрямовану всередину фігури (іншими словами, має внутрішній кут більше 180 градусів).
3
Периметр п`ятикутника. Як і у випадку інших геометричних фігур, знайти периметр п`ятикутника легко складіть довжини всіх п`яти сторін.
4
Апофема правильного п`ятикутника. Апофема - відрізок, що з`єднує центр п`ятикутника і середину будь-який з його сторін.
5
Основні тригонометричні функції. Їх треба знати, оскільки площа п`ятикутника можна знайти за до його розбиття на прямокутні трикутники. Існують три основні тригонометричних функції: sin кута = протилежний катет / гіпотенуза- cos кута = прилежащий катет / гіпотенуза- tg кута = протилежний катет / прилежащий катет.
Частина 2 з 3: Обчислення площі п`ятикутника: геометрія
1
Розбийте п`ятикутник на п`ять рівнобедрених трикутників. Потім у кожному трикутнику опустіть висоту (з центру п`ятикутника). Ви отримаєте десять прямокутних трикутників. Запам`ятайте: кожен кут п`ятикутника дорівнює 108 градусам.
Наприклад, знайдіть площа правильного п`ятикутника зі стороною 6 см. Для початку розбийте його так, як показано на малюнку.
2
Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника. Для цього розгляньте один з прямокутних трикутників.
У наведеному прикладі сторона п`ятикутника дорівнює 6 см. Отже, один катет прямокутного трикутника дорівнює 3 см (оскільки висота ділить сторону п`ятикутника навпіл). За до тригонометричних функцій можна обчислити інші сторони. Обчислення показані на малюнку.
3
Обчисліть площу прямокутного трикутника. Площа прямокутного трикутника обчислюється за формулою: А1 = ab / 2.
У наведеному вище прикладі підставте знайдені значення в цю формулу. Обчислення показані на малюнку.
4
Знайдіть площу п`ятикутника. Нагадаємо, що ви розбили п`ятикутник на десять прямокутних трикутників. Таким чином, загальна площа п`ятикутника в десять разів більше площі одного прямокутного трикутника: А = 10 * А1.
У наведеному вище прикладі площа п`ятикутника обчислюється таким чином: А = 10 * А1 = 10 * 3,0321 = 30,3210.
Частина 3 з 3: Обчислення площі п`ятикутника: формула
1
Формула для обчислення площі будь-якого правильного багатокутника: A = Pa / 2, де Р - периметр багатокутника, а - апофема багатокутника.
Наприклад, дано правильний п`ятикутник зі стороною 6 см. Знайдіть його площу.
2
Знайдіть периметр п`ятикутника. Для цього складіть довжини всіх його сторін.
У наведеному вище прикладі: Р = 6 + 6 + 6 + 6 + 6 = 30.
3
Знайдіть апофему п`ятикутника. Якщо ви знаєте сторону багатокутника, то його апофема обчислюється за формулою: а = s / 2tan (180 / n), де s - сторона багатокутника, n - кількість сторін багатокутника.
У наведеному вище прикладі обчислення апофеми показано на малюнку.
4
Обчисліть площу п`ятикутника. Для цього використовуйте основну формулу для обчислення площі п`ятикутника.
У наведеному вище прикладі: А = (30 * 2,0214) / 2 = 30,3210.
Поради
Якщо можливо, обчисліть площа п`ятикутника, використовуючи обидва описаних методу. Потім порівняйте результати, щоб підтвердити правильність відповіді.
130°
Объяснение:
Сумма углов параллелограмма: 360°
<A + <B + <C + <D = 360°
<B + <D + 100° = 360°
<B + <D = 260°
Противолежащие углы параллелограмма равны, поэтому: <A = <C; <B = <D.
<B = 260° / 2 = 130°
ответ: <B = 130°