М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
орхидея26
орхидея26
18.01.2021 16:37 •  Информатика

Какой минимальный объём памяти (в Кбайт) нужно зарезервировать, чтобы можно было сохранить любое растровое изображение размером 128×128 пикселей при условии, что в изображении могут использоваться 128 различных цветов? В ответе запишите только целое число, единицу измерения писать не нужно.

👇
Ответ:
DarKerThanBlaCK34
DarKerThanBlaCK34
18.01.2021

Объем памяти I = k*i , где k- количество пикселей, i - глубина цвета

Глубину цвета i  определим из формулы N=2^i, где N-количество цветов

i = log₂N = log₂ 128 = 7   бит

Тогда объем памяти: I = k*i = 128*128*7 = 114688 бит

Переведем в Кб: 114688/8/1024 = 14 Кб

ответ: 14

Объяснение:

4,4(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
JuliaFlar
JuliaFlar
18.01.2021

1)практика предотвращения несанкционированного доступа, использования, раскрытия, искажения, изменения, исследования, записи или уничтожения информации

2)Компью́терный ви́рус — вид вредоносных программ внедряться в код других программ, системные области памяти, загрузочные секторы и распространять свои копии по разнообразным каналам связи.

3)Пароль — условное слово или набор знаков, предназначенный для подтверждения личности или полномочий. Пароли часто используются для защиты информации от несанкционированного доступа

4)Откройте документ, который нужно защитить.

В меню Word выберите пункт Параметры.

В разделе Личные параметры выберите пункт Безопасность .

В поле Пароль для открытия введите пароль и нажмите кнопку ОК.

4,6(69 оценок)
Ответ:

Комп'ютери п'ятого покоління ( яп.第 五 世代 コンピュータ) - у відповідності з ідеологією розвитку комп'ютерних технологій , після четвертого покоління , побудованого на надвеликих інтегральних схемах , очікувалося створення наступного покоління , орієнтованого на розподілені обчислення , одночасно вважалося що п'яте покоління стане базою для створення пристроїв , здатних до імітації мислення.

Широкомасштабна урядова програма в Японії з розвитку комп'ютерної індустрії і штучного інтелекту була зроблена в 1980 -і роки. Метою програми було створення « епохального комп'ютера» з продуктивністю суперкомп'ютера і потужними функціями штучного інтелекту. Початок розробок - 1982 , кінець розробок - 1992 , вартість розробок - 57 млрд ¥ (порядку 500 млн $) . Програма закінчилася провалом , оскільки не спиралася на чіткі наукові методики , більше того , навіть її проміжні цілі виявилися недосяжні в технологічному плані.

На даний момент термін « п'яте покоління » є невизначеним і застосовується в багатьох сенсах , наприклад при описі систем хмарних обчислень.

визначення терміна

Відповідно до загальноприйнятої методикою оцінки розвитку обчислювальної техніки першим поколінням вважалися лампові комп'ютери , друга - транзисторні , третім - комп'ютери на інтегральних схемах , а четвертим - з використанням мікропроцесорів. У той час як попередні покоління вдосконалювалися за рахунок збільшення кількості елементів на одиницю площі ( мініатюризації ) , комп'ютери п'ятого покоління мали стати наступним кроком , і для досягнення Надпродуктивність , - здійснювати взаємодію необмеженого набору мікропроцесорів.

Головні напрямки досліджень були наступними:

Технології логічних висновків ( inference ) для обробки знань .

Технології для роботи зі надвеликими базами даних і базами знань .

Робочі станції з високою продуктивністю.

Комп'ютерні технології з розподіленими функціями.

Суперкомп'ютери для наукових обчислень.

Йшлося про комп'ютер з паралельними процесорами , що працюють з даними, що зберігаються в обширній базі даних , а не в файловій системі. При цьому , доступ до даних повинен був здійснюватися за до мови логічного програмування . Передбачалося , що прототип машини буде володіти продуктивністю між 100 млн і 1 млрд LIPS , де LIPS - це логічний висновок в секунду. До того часу типові робочі станції були здатні на продуктивність близько 100 тисяч LIPS .

Объяснение:

4,7(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ