М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lerapro123
lerapro123
06.10.2020 01:22 •  Информатика

1. Шо таке firewall? 2. Що таке антивірус? 3. Які типи антивірусів ви знаєте? 4. Опишіть основні методи та шахрайства. 5. Які ще існують програми для боротьби із несанкціонованим доступом до ващих даних?

👇
Ответ:

1.Firewall (фаєрвол або фаєруол), він же - мережевий екран - це загальна назва програмних або апаратних бар'єрів (екранів) для захисту комп'ютерів, мережевих пристроїв або цілих мереж від несанкціонованого доступу ззовні.

2.Антивірусна програма (антивірус) - будь-яка програма для виявлення комп'ютерних вірусів, а також небажаних (що вважаються шкідливими) програм взагалі і відновлення заражених (модифікованих) такими програмами файлів, а також для профілактики - запобігання зараження (модифікації) файлів або операційної системи шкідливим кодом.

3.Розрізняють такі типи антивірусних програм:

програми-детектори: призначені для знаходження заражених файлів одним із відомих вірусів. Деякі програми-детектори можуть також лікувати файли від вірусів або знищувати заражені файли. Існують спеціалізовані (тобто призначені для боротьби з одним вірусом) детектори та поліфаги (можуть боротися з багатьма вірусами);

програми-лікарі: призначені для лікування заражених дисків і програм. Лікування програми полягає у вилученні із зараженої програми тіла вірусу. Також можуть бути як поліфагами, так і спеціалізованими;

програми-ревізори: призначені для виявлення зараження вірусом файлів, а також знаходження ушкоджених файлів. Ці програми запам'ятовують дані про стан програми та системних областей дисків у нормальному стані (до зараження) і порівнюють ці дані у процесі роботи комп'ютера. В разі невідповідності даних виводиться повідомлення про можливість зараження;

лікарі-ревізори: призначені для виявлення змін у файлах і системних областях дисків й у разі змін повертають їх у початковий стан.

програми-фільтри: призначені для перехоплення звернень до операційної системи, що використовуються вірусами для розмноження і повідомляють про це користувача. Останній має можливість дозволити або заборонити виконання відповідної операції. Такі програми є резидентними, тобто вони знаходяться в оперативній пам'яті комп'ютера.

програми-вакцини: використовуються для обробки файлів і boot-секторів із метою попередження зараження відомими вірусами (в останній час цей метод використовується все частіше).

4.Вішинг — це телефонне шахрайство, при якому злочинець зв’язується з жертвою по телефону (у вигляді дзвінка або смс) і вмовляє надати дані її банківської карти під певним переконливим приводом (наприклад, представляючись співробітником банку чи якогось з державних органів).

Другий ворог вашого «пластикового гаманця» — кеш-треппінг — вид банкоматного шахрайства, при якому в отвір для видачі готівки в банкоматі встановлюється планка з двостороннім скотчем — для перехоплення готівки при видачі. У підсумку, на екрані банкомата з’являється повідомлення про видачу коштів, а клієнт отримує смс від банку про списання грошей з рахунку, але гроші так і не з’являються з банкомата.

І, зрештою, найчастіше, за висновками експертів, українці страждають від фішингу — шахрайства, скоєного в інтернет за до сайтів, створених злочинцями для того, щоб виманювати у користувачів дані їхніх банківських карт і згодом красти з них гроші.

5.Найпоширенішими прикладами програмних засобів захисту інформації є такі:

система контролю і управління доступом;

антивірусні програми;

шифрувальне програмне забезпечення;

мережевий екран;

система виявлення вторгнень;

керування записами[en];

пісочниця;

система управління інформаційною безпекою

Объяснение:

4,6(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dilyabasmanova
dilyabasmanova
06.10.2020

ответ:1. прикладное ПО, системное и операционные системы  

2. ОС - комплекс управляющих и обрабатывающих программ, которые, с одной стороны, выступают как интерфейс между устройствами вычислительной системы и прикладными программами  

3. Интерфейс, Диалоговый режим взаимодействия пользователя или оператора с ЭВМ, при котором происходит непосредственный и двухсторонний обмен информацией, командами или инструкциями между человеком и ЭВМ.  

4. Системой программирования называется комплекс программ, предназначенный для автоматизации программирования задач на ЭВМ . Предназначены для разработчиков ПО и системных программистов.

Объяснение:

4,8(62 оценок)
Ответ:
прорппп
прорппп
06.10.2020

1. Программное обеспечение ЭВМ - это программы и документы, нужные для использования этих программ

2. Прикладное ПО используют, например, для управления финансами, для доступа к устройствам компьютера, для управления базой данных, для создания документов, рисунков и др. информации, развлечений, доступа к Интернету, исследований чего-либо, обработки информации, для разработки аппаратного обеспечения и др.

3. Текстовые редакторы и процессоры, браузеры, графические редакторы, электронные таблицы, система управления базой данных, компьютерная вёрстка (создание макетов и последующая распечатка их на принтере)

4. Это мультимедиа программы, различные электронные словари и справочные системы, системы управления содержимым компьютеров и сайтов

5. Сейчас используются прикладные, системные и инструментальные ПО.

Системные - программы, управляющие частями, компонентами компьютера (процессор, память, устройства ввода-вывода и др.)

6. Это группа, комплекс программ, предназначенных для устройствами и разными процессами компьютера. В основном выполняет функции: выполнение запросов от программ, доступ к устройствам ввода-вывода, загрузка и выполнение программ, управление памятью и доступом к данным

7.Во время работы прикладная программа сама организует общение с пользователем, но когда программа завершила работу, с пользователем начинает общаться операционная система. Это общение происходит в такой форме:

<приглашение> - <команда>.

ОС выводит на экран приглашение в какой-то определенной форме. В ответ пользователь отдает команду, определяющую, что он хочет от машины. Это может быть команда на выполнение новой прикладной программы, команда на выполнение какой-нибудь операции с файлами (удалить файл, скопировать и пр.), команда сообщить текущее время или дату и пр. Выполнив очередную команду пользователя, ОС снова выдает приглашение. Это и есть диалоговый режим)

8. Они предназначены для ведения базы данных. И с ними конечно программисты работают))

Ну вобщем всё)

4,6(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ