Наливаем в 5-литровую ёмкость 5 литров. Выливаем эти 5 литров в трехлировую емкость, тогда в пятилитровой емкости остнется 2 литра. Выливаем воду из трехлитровой ёмкости. Переливаем в неё 2 литра из пятилитровой ёмкости и наливаем воду в пятилитровую воду. Всего 7 литров: 2 литра в трехлитровой и 5 литров в пятилитровой
5 - литровая 3-литровая 5 0 1 шаг: наливаем в пятилитровую, трехлитровая пустая 2 3 2 шаг: вылили три литра в трехлитровую, 2 литра осталось в пятилитр. 2 0 3 шаг вылили воду из трехлитровой, в пятилитровой остаток 2 литра 0 2 4 шаг вылили 2 литра из пятилитровой в трехлитровую 5 2 5 шаг наливаем 5 литров в пятилитровую и 2 литра имеет в трехлитровой всего 7
Інтернет-енциклопедії, словники та онлайн-перекладачі
Перегляд презентації
Тема: робота з інтернет енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.
Навчальна мета: ознайомити з роботи з веб-енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.
Розвиваюча мета: розвити уявлення учнів щодо використання новітніх технологій у навчанні.
Виховна мета: виховати інформаційну культуру учнів, уважність, дисциплінованість.
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ
III. ВІДТВОРЕННЯ І КОРИГУВАННЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
Гра «Лови помилку»
На картках записані групи слів. Учні викреслюють зайве поняття, обмінюються картками, здійснюють взаємоперевірку.
1. Веб-сайт, веб-браузер, мережна папка.
2. Пошук, ключові слова, обліковий запис.
3. Зображення, папка, фрагмент тексту.
4. Гіперпосилання, веб-сайт, ім'я комп'ютера.
5. Локальна мережа, Інтернет, глобальна мережа, комп'ютер.
IV. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
— Чи доводилось вам шукати пояснення конк