За до команд групи Рух створюють події переміщення виконавця по сцені. Так само, яку кінозалі можна знайти місце за купленим квитком, розташування виконавця визначається двома числами: X — позицією в рядку та Y-позицією у стовпці. У центрі сцени X = 0 та Y = 0. Якщо виконавця перемістити по горизонталі від центра праворуч, то його позиція в рядку відповідатиме X = а, де а — кількість кроків праворуч. Якщо виконавця переміщувати у зворотному напрямку, то вираз позиції у рядку набуде вигляду X = -а, де а — кількість кроків, а знак «->> вказує на напрямок руху — ліворуч. Аналогічно при русі вгору від центра Y = а, а вниз — Y =-а. Число a називають параметром команди, значення якого можна змінювати при складанні алгоритму.
Виконавець алгоритму в середовищі Скретч може також змінювати свій вигляд: колір і відображення. Так само, як зображають у коміксах, виконавець може «говорити» чи «думати». Такі команди зібрані у групі Вигляд
Викликати графічний редактор середовища Скретч можна за до вказівки Малювати або Редагувати вкладки Образи.
Зміна фону сцени відбувається аналогічно до зміни образу виконавця.
Скільки виконавців можна використовувати у проекті Скретч?
У проекті Скретч можна використовувати декілька виконавців.
Кожен із них виконуватиме свої дії на сцені за окремою програмою, що складає людина, яка працює з цим середовищем.
Для розробки проекту часто використовують різні графічні зображення, з якими можуть бути пов’язані події на сцені. Наприклад, якщо виконавець Рибка торкається краю акваріума — має повернутись у зворотному напрямку. Є графічні зображення. які використовують тільки для створення сцени проекту, наприклад, фон сцени або інше.
Образи виконавців, фон сцени і графічні зображення на сцені є об’єктами. їх список відображається під сценою
Hi mister,
Скрин прикрепил ниже, там все кратко и ясно.Для документов - " .xls ", для шаблонов " .xlt ".1 048 576 строк.16 385 столбцов.Команда "Вставить..." или сочетание клавиш Shift+F11 В окне открытой книги дважды щелкнуть по левой кнопке мыши на ярлыке нужного листа, после чего набрать нужное имя листа и нажать на клавишу Enter на клавиатуре для закрепления введенного имени.Левой кнопкой мыши щелкаем по первой ячейке диапазона, после чего нажимаем на клавишу Ctrl и не отпускаем ее, пока не отметим последнюю нужную ячейку. Далее по очереди щелкаем левой кнопкой мыши по всем оставшимся ячейкам. После выделения последней ячейки отпускаем клавишу Ctrl.Выделите ячейку или диапазон ячеек, затем выберите команду "Формат" - "Ячейки" Ctrl+1. В появившемся окне диалога введите нужные параметры форматирования, после чего нажмите ' ок '.Выбранная ширина ячейки, не позволяет разместить в ней результаты вычислений.Ставим курсор перед тем отрезком, который нужно перенести, а затем используем на клавиатуре сочетание клавиш Alt+Enter.Источник: Мозг.