М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Что из перечисленного нельзя отправить электронной почтой? | | | |
О Кондитерские изделия
С
Кухонную утварь
Аудиозаписи
Фотографии
Письменные принадлежности
Спортивное снаряжение
Видеоролики
Текстовое сообщение​

👇
Ответ:

Кондитерские изделия

Кухонную утварь

спортивные снаряжение

4,4(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anastasia12578
Anastasia12578
19.04.2021

 

Інтернет-енциклопедії, словники та онлайн-перекладачі

Перегляд презентації

Тема: робота з інтернет енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.

Навчальна мета:  ознайомити з роботи з веб-енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.

Розвиваюча мета:  розвити  уявлення учнів щодо використання новітніх технологій у навчанні.

Виховна мета:  виховати інформаційну культуру учнів, уважність, дисциплінованість.

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ        

III. ВІДТВОРЕННЯ І КОРИГУВАННЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Гра «Лови помилку»

На картках записані групи слів. Учні викреслюють зайве поняття, обмінюються картками, здійснюють взаємоперевірку.

1. Веб-сайт, веб-браузер, мережна папка.

2. Пошук, ключові слова, обліковий запис.

3. Зображення, папка, фрагмент тексту.

4. Гіперпосилання, веб-сайт, ім'я комп'ютера.

5. Локальна мережа, Інтернет, глобальна мережа, комп'ютер.

IV. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

— Чи доводилось вам шукати пояснення конк

4,8(71 оценок)
Ответ:
kristyaaanikol
kristyaaanikol
19.04.2021
20:02-4:11=15:51
ответ: 4 ч 11 мин.

Более подробно: 20:02 - если не учитывать, что в часе 60 минут, то предыдущее "счастливое" время - 19:91, но это не подходит, т.к. часы не могут показывать столько, дальше аналогично:
18:81 - не подходит;
17:71 - не подходит;
16:61 - не подходит;
15:51 - подходит, значит, это - предыдущее "счастливое" время.
Чтобы найти, сколько времени с 15:51 до 20:02, то есть найти, насколько 20:02 больше, чем 15:51, нужно из большего отнять меньшее: 20:02-15:51=4:11, то есть 4 часа 11 минут.
ответ: 4 ч 11 мин.
4,5(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ