Довгий час знання, яких набувала людина протягом життя, передавались усно від покоління до покоління, що не забезпечувало безперервного поповнення бази знань людства в цілому. Безперервний процес збереження інформації забезпечила писемність, яка дозволяла накопичувати інформацію.
Спочатку люди викарбовували написи на камінні, потім видавлювали гострими паличками на глиняних дощечках. Писали паличками на папірусі, пензликами на шовку і перами на папері. Гусяче перо змінили ручки з металевим пером, а їх – графітові олівці, авторучки, а згодом друкарські машини.
Проте в роботі з текстами залишалося незмінним головне: щоб внести зміни в текст, його потрібно було щоразу переписувати або передруковувати. І лише застосування комп'ютерів і спеціальних програм принципово змінило технологію роботи з текстом. У чому ж полягають переваги у використанні ПК для обробки текстів?
Для роботи з текстом на ПК використовують: текстові редактори, текстові процесори та видавничі системи. У загальному їх називають системами обробки текстів – програми, які призначені для створення, редагування й друку текстових документів.
Текстовий редактор – це програма, що дозволяє вводити, редагувати, форматувати та зберігати текст.
Текстовий процесор – це програма, що дозволяє вводити, редагувати й форматувати текст, вставляти малюнки й таблиці, перевіряти правопис, складати зміст, виконувати перенос слів та багато інших складних операцій.
Настільна видавнича система (НВС) – це програма, за до якої можна створювати високоякісні оригінал-макети, що містять текст і графічні зображення для тиражування в друкарні.
Наприклад:
• текстові редактори (Multi-Edit, Блокнот, WordPad, Твір, Лексикон);
• текстові процесори (Microsoft Word, Word Prefect, OpenOffice, Word-Star);
• настільні видавничі системи (Adobe PageMaker, Corel Ventura, Publisher, QuarkXPress).
Вивчаючи в 9-му класі роботу з текстовим процесором Word 2003, ви вже навчилися створювати текстові документи, редагувати і форматувати текст, вставляти в документ і форматувати векторні графічні зображення. Однак користувач майже завжди передбачає, що створений ним документ буде надрукований. Тому важливо оформити документ так, щоб він гарно виглядав не тільки на екрані, але й на аркуші паперу.
Объяснение:
Выбор профессии очень важен, так как работа должна приносить прибыль, удовлетворяющую потребностям человека, и работая, человек должен чувствовать, что занимается тем, чем хочет, а не тем, чем вынужден.
Мой выбор – IT-специалист.
IT-специалист – профессия очень востребованная и нужная. Многие предприятия заканчивают свое существование без этих сотрудников.
IT-специалисты нужны в любой компании, независимо от масштаба деятельности. Сейчас эта профессия очень востребована, так как в России появляется много заграничных фирм.
Многие в недоумении от моего выбора профессии.
В нашем городе все привыкли к тому, что выпускники наших школ выбирают довольно типичные профессии, такие как врач, парикмахер, риэлтор, адвокат, учитель, бухгалтер и другие. Более того, многие и не подозревают о существовании более интересных профессий, связанных с различными сферами деятельности. Конечно, все перечисленные мной профессии незаменимы в нашей жизни, но, если человек хорошо окончил школу, почему бы не попытаться попробовать свои силы в профессиях более тяжелых умственных ?
Так я и собираюсь поступить.
Возможно, мой выбор многим не понятен, но он мой. Никто не в праве решать за меня, кем я должна работать. Мои родители довольны моим выбором профессии.
Я считаю, что каждый должен выбирать то, что ему близко.
Мне близка работа с компьютером.
Во-первых, компьютер в современном мире – незаменимая вещь, без которой уже трудно жить.
Во-вторых, сейчас не много людей, которые могут профессионально работать с компьютером.
И если очень стараться, то можно многого добиться в жизни.
Она у нас одна, и не стоит растрачивать время, отведенное на жизнь, просто так