C6 = C3+$D$2
E7 = 2*D$2
Объяснение:
B5 = B2+$D$2 - ячейка D2 находится в абсолютной заморозке (не изменяется при копировании)
Ячейка B5 была скопирована в ячейку C6 (сдвинута на единицу вправо и вниз) ⇒ B2 заменилось на C3
D5 =2*C$2 - ячейка C2 находится в смешанной заморозке (будет изменяться только буква столбца, номер строки находится в заморозке)
Ячейка D5 была скопирована в E7 (сдвинута на единицу вправо и на две единицы вниз) ⇒ буква столбца изменится на D, а номер строки останется быть равным двум
1. У Scratch 2 виконавців також називають спрайтами (англ. sprite — уявний герой). Усі спрайти мають свої властивості: ім'я, положення на Сцені, розміри, напрямок, у якому вони будуть рухатися, колір костюма та інші.
2. Переглянути та змінити значення властивостей об'єктів можна в розділі Інформація або у вбудованому графічному редакторі. Створити новий спрайт або вибрати тло для сцени можна кількома обрати готовий об'єкт із бібліотеки, намалювати у графічному редакторі, уставити з файла, сфотографувати камерою.
3. Сцена має такі властивості: розмір (480 на 360 кроків виконавця) і тло. Якщо вибрати цей об'єкт, то на вкладці Тло можна змінити зображення на тлі Сцени, використавши кнопки на панелі інструментів: обрати з бібліотеки, намалювати у графічному редакторі, завантажити з будь-якого файла з графічним зображенням.
4. обрати готовий об'єкт із бібліотеки, намалювати у графічному редакторі, уставити з файла, сфотографувати камерою.
5. Програмними об'єктами середовища Scratch є спрайти (виконавці) та Сцена. Усі спрайти мають свої властивості: ім'я, положення на Сцені, розміри, напрямок, у якому вони будуть рухатися, колір костюма та інші. Сцена як об'єкт середовища Scratch має властивості Тло та розмір. Кожна із цих властивостей має своє значення.
6. ?
7. Сцена як об'єкт середовища Scratch має властивості Тло та розмір. ... У середовищі Scratch вибрати дії зі спрайтами (вилучити, дублювати, сховати, збільшити, зменшити, переглянути інформацію) можна в контекстному меню об'єкта або в Рядку меню програми.
Объяснение:
Відповідь:
#include <iostream>
#include <cstdlib>
#include <time.h>
using namespace std;
void randarr(int *B,int N){
for(int i = 0; i < N; i++){
B[i] = rand() % 10 + 1;
}
}
void printarr(int *B,int N){
for(int i = 0; i < N; i++){
cout << B[i] <<"\t";
}
}
void expression(int *B,int N){
for(int i = 0; i < N; i++){
B[i] += 1;
}
}
int main(){
srand(time(NULL));
setlocale(LC_ALL , "Ukrainian");
int N;
cout << "Введiть кiлькiсть елементiв массиву N: ";
cin >> N;
int *B = new int[N];
randarr(B,N);
printarr(B,N);
cout << "\nДодаємо 1 до кожного елемента массиву... " << endl;
expression(B,N);
printarr(B,N);
delete[] B;
return 0;
}