М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vitiatiger
vitiatiger
15.11.2021 19:55 •  Информатика

Написать программу для вычисления |х²-5|/3y(5x+(4a+bt)-z)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Huliganka3009
Huliganka3009
15.11.2021
Я ответил, но ответ почему-то не сохранился.
1) Минимально в компьютер входят: системный блок, клавиатура и монитор.
Мышь, принтер и сканер не входят! Во времена MS-DOS работали без мышей, принтер подключали редко, а сканеров тогда вообще не было.

2) В системный блок входят материнская плата, на ней процессор, память, микросхема BIOS. В слоты вставляются видеокарта и звуковая карта.
Хотя в последнее время видео и звук ставят сразу на материнскую плату, но они обычно плохого качества, нормальные нужно ставить в слоты отдельно.
На шлейфах подключаются винчестер и CD/DVD дисковод.
Иногда Blue-Ray, но это пока редкость. Раньше еще были дисководы для дискет, 5,25 дюймов и 3,5 дюйма, последние еще иногда встречаются.
В сервере даже видеокарта и монитор не нужны.

3) Контроллер - это микросхема, плата или даже программа, которая управляет какой-то периферией, например, видео, звуком или сканером.

4) Физически устройства соединяются через слоты, раньше были ISA и VLB, сейчас PCI, PCI-Express, SCSI и другие.
А также через шлейфы или просто по проводам.

5) Информация по шине попадает на нужное устройство благодаря шине адреса, в которой заложено, куда эта информация должна прийти.
4,4(2 оценок)
Ответ:
VAMPIRKILLER
VAMPIRKILLER
15.11.2021

Комп'ютерна гра́фіка — 1) розділ інформатики, який вивчає методи цифрового синтезу і обробки зорового контенту; 2) вид сучасного мистецтва, яке також називають цифровим, що входить до загального медіа-арту — зображення, які створюються, перетворюються, оцифровуються, обробляються і виводяться засобами обчислювальної техніки, в тому числі апаратними і програмними засобами; рухома комп'ютерна графіка називається комп'ютерним відео або комп'ютерною анімацією.

Для виведення графіки використовують монітор, принтер, плотер тощо.

Робота з комп'ютерною графікою — один з найпоширеніших напрямків використання персонального комп'ютера, до того ж виконують цю роботу не тільки професійні художники і дизайнери. На будь-яких підприємствах іноді виникає необхідність подачі рекламних оголошень в газетах і журналах або просто у випуску рекламної листівки або буклету.

Без комп'ютерної графіки не обходиться жодна сучасна мультимедійна програма. Робота над графікою становить до 90 % робочого часу програмістських колективів, які випускають програми масового використання.

Розрізняють 3 види комп'ютерної графіки. Це растрова графіка, векторна графіка і фрактальна графіка. Вони відрізняються принципами формування зображення при відображенні на екрані монітора або у разі друку на папері.

Растрову графіку використовують при розробці електронних (мультимедійних) і поліграфічних видань. Ілюстрації, виконані засобами растрової графіки, рідко створюють вручну за до комп'ютерних програм. Частіше для цього використовують скановані ілюстрації, підготовлені художником на папері, або фотографії. Останнім часом для вводу растрових зображень в комп'ютер широко використовують цифрові фото- і відеокамери.

Більшість графічних редакторів, призначених для роботи з растровими ілюстраціями, орієнтовані більше на обробку, а не створення зображення. В Інтернеті поки що використовують тільки растрові ілюстрації.

Програмні засоби для роботи з векторною графікою призначені найперше для створення ілюстрацій і менше для їхньої обробки. Такі засоби широко використовують в рекламних агентствах, дизайнерських бюро, редакціях і виданнях. Оформлювальні роботи із застосуванням шрифтів і простих геометричних елементів, вирішуються засобами векторної графіки набагато простіше. Існують приклади високохудожніх творів, створених засобами векторної графіки, але вони скоріше винятки, ніж правило, оскільки художня підготовка ілюстрацій засобами векторної графіки надзвичайно складна.

Програмні засоби для роботи з фрактальною графікою призначені для автоматичної генерації зображення шляхом математичних розрахунків. Створення фрактальної художньої композиції полягає не в рисуванні чи оформленні, а в програмуванні. Фрактальну графіку рідко використовують для створення друкованих або електронних документів, але її часто використовують у розважальних програмах.

Объяснение:

4,6(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ