1. Вiдкрийте середовище IDLE. 2. Вiдкрийте вікно текстового редактора для введення тексту проекту.
3. Уведіть команди для створення вiкна po3MipoM 600 * 400 пікселів.
4. Створіть напис із текстом Це напис і значеннями властивостей за замовчу ванням та розмістіть його у вікні. Для цього введіть команди: label =Label(text=^ ` L e напис') label.pack()
5. Збережіть проект у вашій папці у файлі з іменем вправа 6.4.py.
6. Запустіть проект на виконання. Зверніть увагу на розміщення напису у вікні, на колір його фону, на текст у написi, на колір і розмiр символів.
7. Закрийте вікно виконання проекту.
8. Установіть такі значення властивостей напису: колір фону - зелений, колір символів - білий, вид шрифту - Arial, розмiр символів - 16, накреслення - підкреслений. Для цього допишіть у команду створення напису властивості та їх значення: label =Label(text=^ L напис', bg = ' en^ prime ,fg= ' vhite^ prime font='Arial 16 underline')
9. Збережіть змiнену версію проекту в тому самому місці під тим самим iменем.
10. Запустіть проект на виконання. Зверніть увагу на змінення вигляду напису.
11. Закрийте вікно виконання проекту.
12. Створіть процедуру з іменем click для змiнення значень властивостей на пису. Для цього введіть після першого рядка тексту проекту такі команди (текст після символу \#- це коментар, пояснення; його вводити не потрібно): def click (event): label ['text'] = Moe mpis Семененко . амгнення тексту в написа label['bg 1^ prime 1=^ prime y e 3 ! ( змiнення кольору фоку напису на жо label 11^ prime fg^ prime 1- 'blue' I мiнення кольору символів на синій
14. Збережіть змінену версію проекту.
15. Запустіть проект на виконання.
13. Пов'яжіть створену процедуру з написом, зазначивши як подію клацання лі вої кнопки миші. Для цього введіть після останнього рядка проекту команду: in d(^ prime <1>^ prime , click)
16. Наведіть вказівник на напис і клацніть ліву кнопку миші. Зверніть увагу на змінення вигляду напису.
17. Закрийте вікно виконання проекту.
18. Закрийте вікно текстового редактора та середовище
Математическая модель (а также программа; зависит от того, что понимать под этапом формализации).
В учебнике выделяют такие этапы решения задачи на компьютере:
Исходные данные (результат - словесная информационная модель)Формализация (математическая модель)Алгоритмизация (алгоритм)Программирование (программа)Отладка, тестирование (уточнение модели)Выполнение расчетов (получение результатов)Нормальные люди понимают, что после формализации информация должна быть представлена на формальном языке, таких языком может быть как математический, так и язык программирования.