Правила дорожнього руху України (ПДР) — системний перелік правил для безпеки дорожнього руху в Україні. Як і ПДР інших країн, Правила дорожнього руху України регулюють обов'язки водіїв та пішоходів, а також визначають технічні вимоги до транспортних засобів.
Чинні ПДР України затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306, яка набрала чинності з 1 січня 2002 року[1]. До того діяли ПДР, затверджені Постановою КМУ від 31 грудня 1993 р. № 1094[2]. У СРСР діяли ПДР, затверджені в 1940, 1960, 1973, 1980, 1986 роках[3].
ПДР України засновані на Законі України «Про дорожній рух» та Віденській конвенції про дорожній рух 1968 року (ратифікованої Українською РСР 1974 року[4]). Уніфікація цих правил з міжнародними стандартами є важливим фактором полегшення учасників дорожнього руху та інших осіб не повинні створювати небезпеку чи перешкоду для руху, загрожувати життю або здоров'ю громадян, завдавати матеріальних збитків; перелік і значення термінів.
Объяснение:
B1 = E3*7
C1 = F3*7
A2 = D4*7
A3 = D5*7
Объяснение:
Формула в ячейке A1 содержит относительную ссылку (D3), которая будет изменяться при копировании.
При копировании в другой столбец будет изменяться буква столбца ссылки на столько букв на сколько столбцов сдвинулись относительно ячейки откуда копируется формула.
При копировании в ячейку B1, мы сдвинулись на 1 столбец относительно ячейки A1, поэтому заменяем в ссылке D на E (следующую букву в алфавите)
При копировании в ячейку C1, мы сдвинулись на 2 столбца относительно ячейки A1, поэтому заменяем в ссылке D на F (букву в алфавите отстоящую от буквы D на 2 буквы)
При копировании в другую строку будет изменяться номер строки ссылки на число строк на которые сдвинулись относительно ячейки откуда копируется формула.
При копировании в ячейку A2, мы сдвинулись на 1 строку относительно ячейки A1, поэтому заменяем в ссылке 3 на 4 (3 + 1 = 4)
При копировании в ячейку A3, мы сдвинулись на 2 строки относительно ячейки A1, поэтому заменяем в ссылке 3 на 5 (3 + 2 = 5)
Если копировать одновременно сдвигаясь и по столбцам и по строкам, то ссылка будет изменяться целиком, как написано выше
var xa,ya,y,l,x,k:real;
begin
writeln('введите координаты точки А');
read(xa,ya);
writeln('введите значение коэффициента k и l ');
read(k,l);
if ya=k*xa+l then
begin
writeln('Точка А принадлежит прямой');
end
else
if ya>k*xa+l then
begin
writeln('Находится выше прямой');
end
else
if ya<k*xa+l then
begin
writeln('Находится ниже прямой');
end
end.