М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

большинство современных lcd-дисплеев отображают 18 битный цвет .сколько цветов содержит такая палитра? в простых устройствах с цветными дисплеями используется палитра с 4096 цветами. сколько бит информации отводится для кодирования одного цвета? определить объем видеопамяти в килобайтах для хранения графического файла размером 640 на 480 и палитрой из 4096 цветов определить объем видеопамяти компьютера в мегабайтах который необходим для реализации графического режима монитора с разрешающей на 768 и палитрой 65 536 цветов

👇
Ответ:


1) 262144цветов     18бит=2 в 18степени=2621144

2)12 бит                   4096=2 в 12степени=12бит

3)450 кбайт               640*480=307200*12бит=3686400/8бит=460800/1024=450кбайт

4) 1,5 мегабайт

4,5(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
louderit
louderit
07.11.2020

Види інтерфейсів

Внутрімашинний інтерфейс являє собою систему зв’язку і засобів з’єднання блоків і вузлів ЕОМ один з одним. На ділі він об’єднує в собі електричні лінії зв’язку (проводу), схему сполучення з складовими комп’ютера, а також протоколи (алгоритми) передачі сигналів. Машинний інтерфейс, у свою чергу, підрозділяється на однозв’язний і багатозв’язна. У першому випадку, зв’язок всіх блоків ПК один з одним здійснюється за до локальних проводів, а в другому – за до загальної або системної шини.

Зовнішній інтерфейс – це система зв’язку комп’ютера з периферійними пристроями або з іншими ЕОМ. Вони також поділяються на кілька типів: інтерфейс периферійних пристроїв і мережевий інтерфейс. Перший підключається за до шин вводу-виводу, а другий – в рамках тимчасової мережі або мережі типу клієнт-сервер.

Інтерфейс «людина-машина». По-іншому його називають користувальницьким. Що таке інтерфейс «людина-комп’ютер»? Це б, за до якого виконується яка-небудь задача, тобто дії, які ви здійснюєте, і те, що виходить в результаті. Такий інтерфейс орієнтований, перш за все, на людину, тобто він відповідає його потребам і враховує слабкості.

Оскільки користувальницький інтерфейс найбільше цікавий людині, то його також класифікують на кілька підвидів: командний, SILK і WIMP.

При командному інтерфейсі взаємодію людини з ПК здійснюється шляхом подання ЕОМ (електронно-обчислювальної машині) певних команд, які вона виконує, для того щоб дати користувачеві необхідний результат. Його основою може бути пакетна технологія чи технологія командного рядка.

Послідовний інтерфейс забезпечує передачу інформації (послідовності бітів) по одній лінії.

Що таке інтерфейс SILK? Це вигляд для користувача інтерфейсу, який найбільше близький до звичайного людського спілкування, тобто до звичайної розмови. Так, комп’ютер аналізує мова людини і знаходить у ній потрібні ключові фрази, на основі яких виконує певні команди, видаючи людині результат також у зрозумілій для нього формі. Такий вид інтерфейсу пов’язаний зі значними фінансовими витратами, тому використовується на даному етапі тільки у військових цілях.

Характерною рисою інтерфейсу WIMP є те, що ведення діалогу користувача з комп’ютером здійснюється за до вікон, курсору, графічних образів та технічних елементів. До нього відносять стандартний інтерфейс ОС сімейства Windows.

4,7(9 оценок)
Ответ:
саша4277
саша4277
07.11.2020
Var St: string;
 z:string[10];
 x:string[2];
i,j,k,m: integer;           //новые переменные
Begin
Write('введите строку текста - St');
Readln(St);
k:=0;                       //обнуляем на всякий случай
z:='0123456789';
i:=1;
for j:=1 to length(St) do //начало
 begin;
  for m:=1 to 10 do
   if St[j]=z[m] then inc(k);
 end;
if k=0 then
begin;
 writeln('в тексте нет цифр');
 exit;
end;                              //конец
while i<=length(st)-1 do
begin
x:=copy(st,I,2);
if (x[1]=x[2]) and (pos(x[1],z)<>0) then
begin
delete(st,i,2);
insert('две',st,i);
i:=i+1;
end;
i:=i+1;
end;
writeln('преобразованная строка ', st);
End.
4,7(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ