М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
missisruso
missisruso
07.01.2020 03:14 •  Информатика

Найти разницу между наибольшими и наименьшими значениями из последовательности n pascal.

👇
Ответ:
oraevadiana
oraevadiana
07.01.2020

program n;

var max, min,temp:integer;

begin

 read(min);

 max:=min;

 while(true)do

 begin

   read(temp);

   if temp = 0 then break;

   if temp > max then max:=temp;

   if temp < min then min:=temp;    

 end;

 write(max - min);

end.

Эта программа буде работать, если последовательность будет оканчиваться нулем

4,7(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Объяснение:

Дуже важливим є розуміння проблеми аналізу мовленнєвої комунікації, що становить синтез двох напрямків розгляду мовних явищ: з одного боку, це формування мовленнєвого висловлювання від думки людини через внутрішню схему висловлювання і внутрішнє мовлення до розгорнутого зовнішнього мовлення, з якого і складається мовленнєва комунікація; з іншого, - це перебіг процесу сприйняття і розуміння мовленнєвого висловлення, що починається зі сприйняття розгорнутого мовлення співрозмовника і через ряд сходинок переходить до виділення суттєвої думки, а потім і всього смислу висловлення, що сприймається.

Формування мовленнєвого висловлювання складається з: 1) мотиву висловлення; 2) задуму висловлення. Мотивом мовленнєвого висловлення може бути або вимога, або яке-небудь звертання інформаційного плану, пов'язане з контактом. До цього ж можна додати мотив, пов'язаний з бажанням ясніше сформулювати свою власну думку. Якщо жоден з цих мотивів не виникає, мовленнєве повідомлення не відбувається.

Існують складніші форми мовленнєвого висловлення, що репрезентують спеціальний клас мовленнєвих комунікацій. До таких форм передусім належать: 1) діалогічне мовлення, тобто. бесіда, у якій беруть участь два суб'єкти; 2) діалогічне мовлення, при якому відповідь не відтворює частину питання і від суб'єкта вимагається самостійно сформулювати щось нове; 3) самостійне монологічне мовлення, яке може як виникати у відповідь на поставлене зовні запитання, так і бути реалізацією задуму самого суб'єкта. Мотив є лише початковим фактором, що викликає процес мовленнєвого висловлювання. Однак сам мотив не має ще певного змісту.

Наступним етапом є задум висловлення або “первинний семантичний запис”. Виникнення задуму є етапом, який визначає його зміст, коли тема висловлення (те, про що йдеться) вперше відділяється від реми висловлення (від того, що повинно ввійти до висловлення). При цьому суб'єкт починає розуміти, як саме можна перетворити суб'єктивний смисл в систему розгорнутих і зрозумілих всім мовленнєвих значень. Тобто думка не втілюється у мовленні, а проходить ряд етапів, формується чи “здійснюється у мовленні” (Л.С.Виготський).

Первинний “семантичний запис”. У початковому задумі висловлення обов'язково містяться дві частини: тема і рема. Ці дві частини і утворюють початкову думку, т.т. систему тих зв'язків, які потенційно повинні фігурувати в майбутньому мовленнєвому висловленні.

“Семантичний запис” має характер згорнутого мовленнєвого висловлення, яке надалі повинне перетворитися у систему послідовних, пов'язаних один з одним, слів. Перетворення цієї семантичної схеми у мовленнєве висловлення, що розгортається, здійснюється за до внутрішнього мовлення, яке становить наступну сходинку формування мовленнєвого висловлення.

4,7(30 оценок)
Ответ:
nike1110
nike1110
07.01.2020

Задачу решил, но я ее не смог нормально протестить, но она работает и выдает правильный ответ, вечером посмотрю и если что напишу в комментариях или изменю ответ.

Объяснение:

var syt,koln,s:integer;

x:real;

napr:string;

begin

write ('Введите город (направление):');

read (napr);

writeln();

write ('Введите кол-во направлений: ');

readln (koln);

writeln();

write ('Введите кол-во cуток за который приобретается билет: ');

read(s);

if napr='Москва' then begin

if koln=1 then

x:=2500

else

x:=4200;

end;

if napr='Санкт-Петербург' then begin

if koln=1 then

x:=2300

else

x:=3700;

end;

if napr='Казань' then begin

if koln=1 then

x:=2400

else

x:=4200;

end;

if napr='Сочи' then begin

if koln=1 then

x:=3400

else

x:=5200;

end;

if syt>45 then

x:=x-(x/100*20);

if syt>20 then

x:=x-(x/100*10);

if (x=1) or (x=2) or (x=3) then

x:=x-(x/100*3);

writeln ('Cтоимость билетов на троих: ',x*3);

end.

4,8(61 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ