М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ариса27
Ариса27
09.02.2020 18:59 •  История

Какие страны были европейскими колониями в 18 веке?

20

👇
Ответ:
Milanaмилана
Milanaмилана
09.02.2020

ответ:

в конце xv века , шотландия, франция, швеция, испания и нидерланды

4,4(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
thewitefox
thewitefox
09.02.2020

Объяснение:

1

Первые католические церкви

появились в Великом Новгороде еще в XI —

XII веках, это были несохранившиеся до наших дней церковь святого Олафа для купцов и церковь святого Петра для немецких торговых людей .

Хотя известно, что новгородцы

и сами иногда обращались за церковными

требами к «варяжским попам» , то есть католическим священникам, о чем

упомянуто в историческом документе

«Во Кириково» .

После присоединения Новгорода

к Москве в 1494 году немецкая община в городе почти исчезла, католические храмы  

перестали функционировать вплоть

до XIX века.

В XIX веке в город

переселилось большое количество людей католического вероисповедания ( из Польши

и Прибалтики) . В Новгороде  

появилась католическая часовня,

затем деревянный храм, в 1893 году - храм Святых Апостолов Петра и

Павла.

3

Потому что в те времена Новгород славился знатными купцами и торговцами, поэтому в этот период были стали носить новеллистические и бытовые характеры. Садко - был не богатырь, а простой гусляр и купец. А Киев, как центр русской земли, сосредоточил в себе богатырей (ибо нуждается в защите) - таких как Илья Муромец, Добрыня Никитич и Алеша Попович на службе у русского князя Владимира. Однако, несмотря на разную деятельность у этих героев, оба любили и ценили свою Родину и защищали её от иноземных врагов.

4

То что все люди в городе писали и были образованы.

4,7(52 оценок)
Ответ:
masha3323
masha3323
09.02.2020

1. Куртуазна література  — світська, лицарська література європейського Середньовіччя з мотивами культу дами (в ліриці) або пригод лицарів (епічні твори), почасти з елементами фантастичності. Куртуазний роман часто вдається до атмосфери казковості. Однією з головних тем в цьому романі є тема кохання до прекрасної дами та здійснення подвигів заради неї. Проте героїв об'єднує лише платонічне кохання. Саме кохання в такому романі повне куртуазності. Загалом, «куртуазний» — той, що орудує усіма видами зброї, вправний в усіх видах мистецтва (спів, гра на різноманітних музичних інструментах, обізнаність в живописі тощо), грає в шахи, знається на морській справі, знає велику кількість іноземних мов.

2. Упродовж XI – XV ст. мистецтво знало два основні художні стилі, які заступали один одного — романський(Романський стиль вирізнявся масивністю і зовнішньою суворістю споруд, які зберігають оборонні, захисні функції. Найбільша увага приділялася спорудженню храмів-фортець, монастирів-фортець, замків-фортець, що розташовували на підвищених ділянках місцевості. Головним будівельним матеріалом був тесаний камінь. З часом обробка кам'яних брил удосконалюється, а м'які різновиди каменю, легкі в обробці, стають джерелом для створення перспективних порталів, різьблених капітелей, рельєфів і згодом, скульптур, якими почали прикрашати західний фасад. Романські храми, переважно монастирські, будували з великого каменю, у простих формах, із перевагою вертикальних або горизонтальних ліній, із дуже вузькими отворами дверей і вікон, із півциркульними арками.) і готичний(Особливе місце в мистецтві готики західноєвропейських країн займав міський собор — вищий зразок синтезу архітектури, скульптури і живопису (переважно вітражів). Непорівнянний простір собору, вертикалізм його веж і зводів, підпорядкування скульптури ритмам динамічності архітектури, багатобарвне сяйво вітражів робили сильний емоційний вплив на віруючих.). Перший стиль — романський — панував у XI – XII ст., другий — готичний — у XII – XV ст. Ці стилі найбільш яскраво проявилися в архітектурі замків і церков.

3. Папа Григорій IX перетворив Інквізицію з Єпископської на Папську, підпорядкувавши її безпосередньо Святому Престолу. Для керування Інквізицією на різних рівнях призначались домініканці та францисканці, монахи з двох нових тоді жебручих орденів, значно рідше — монахи з інших орденів. Для єретиків, що не хотіли відректися від єресей, була призначена смертна кара, для виконання якої їх передавали до рук світської влади.  Папа Інокентій IV у 1252 році дозволив Інквізиції застосовувати тортури. Тут треба помітити, що за весь час існування Інквізиції вона ніколи не застосовувала тортури так масштабно та жорстоко, як світська влада.

Объяснение:

4,8(86 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ