М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Shkola17032004
Shkola17032004
03.10.2022 11:26 •  История

Укажіть причини приходу до влади п.скоропадського​

👇
Ответ:
Алика666
Алика666
03.10.2022

ответ:

объяснение:

прихід до влади п. скоропадського

до весни 1918 р. широким верствам населення україни вже набридли революція й хаос. закономірно, що ці настрої переважали серед заможних селян, дрібних підприємців та бізнесменів, великих землевласників. австрійці та німці в україні також всіляко прагнули відновити порядок і прискорити вивезення продуктів. тому між 24 і 26 квітня представники цих груп таємно домовилися замінити центральну раду консервативним українським урядом на чолі з гетьманом павлом скоропадським.

29 квітня 1918 р., на з'їзді, скликаному в києві лігою землевласників, на який з усієї україни прибуло 6500 делегатів, було проголошено україну гетьманською державою на чолі з павлом скоропадським, закликавши його «врятувати країну від хаосу і беззаконня». переворот відбувся майже безкровно, лише в сутичці із січовими стрільцями загинуло троє вірних гетьманові офіцерів. того ж дня п. скоропадський разом із прибічниками оголосив про встановлення «української держави». це була держава монархічного типу на чолі з гетьманом.

скасовуючи такі нововведення центральної ради, як націоналізація великих маєтків та культурна автономія, гетьман увів окрему категорію громадян-козаків (які фактично були заможними селянами), сподіваючись, що вони стануть основною соціальною опорою режиму.

гетьманська держава здобула широке міжнародне визнання, встановивши дипломатичні зв'язки з німеччиною, яку гетьман навіть встиг відвідати з офіційним візитом, австро-угорщиною, болгарією, туреччиною, швецією, італією, швейцарією, а загалом ще із 30 державами.

на жаль, антанта, орієнтуючись на відновлення «єдиної і неділимої» росії, не визнала гетьманську державу.

на той час україна досягла значних успіхів у галузі науки, освіти та культури, хоч гетьман п.скоропадський був професійним військовим. його універсалом створюється українська академія наук (що існує й досі; першим її президентом став в. вернадський); українська мова визнається державною; засновуються два державні українські університети — в києві та кам'янці-подільському, 150 українських гімназій, національний архів, національна бібліотека та інші навчальні й культурні заклади.

29 квітня 1918 р. гетьман скасував закони центральної ради про конфіскацію великих маєтків, але план їхнього викупу та розподілу між селянами було ухвалено лише в листопаді.

невирішеність аграрного питання разом з поразкою німеччини в першій світовій війні, що позбавило гетьманську державу опори та гаранта стабільності, призвело до краху гетьманату.

4,4(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
driftstiwrx
driftstiwrx
03.10.2022
В 1815 г. после окончания в Европе наполеоновских войн некоторые ведущие политики пыта­лись всюду восстановить порядки, существовавшие до Великой французской революции конца XVIII в. Однако эти попытки были обречены на провал.

Стремление к переменам вызывает вскоре новую волну рево­люций. В 20-х гг. XIX в. происходили революции в Испании, италь­янских государствах. В зависимых странах усиливается освободи­тельная борьба. Автономию, а затем независимость получают Гре­ция, Сербия. Начинается деколонизация - провозглашение неза­висимости колоний. Первой такой колонией стала Гаити, где еще в 1791 г. началось восстание рабов. Война Наполеона в Испании вызвала образование в 1810 г. независимых государств в Латин­ской Америке. Правда, затем испанцам удалось восстановить свою власть всюду, кроме будущей Аргентины. В 1815 г. восстания вспых­нули вновь. Повстанческие армии во главе с С. Боливаром и Х. Сан­Мартином вели тяжелые бои с испанскими войсками. К 1825 г. в Латинской Америке возникло около десяти независимых госу­дарств.
4,4(17 оценок)
Ответ:
romanenkov99
romanenkov99
03.10.2022

Объяснение:

Арабо-византийские войны 629—1054 г., 1169 г.

Мутах – Табук – Датхин – Фираз – Константинополь: 1-я осада – Константинополь: 2-я осада – Арабо-византийские войны 780-1180 гг.

Вторжение в византийскую Сирию Босра – Ажнадаян – Мардж-Рахит – Фахл – Дамаск – Марадж-аль-Дебай – Эмес – Ярмук – Иерусалим – Хазир – Алеппо

Вторжение в византийский Египет Гелиополь – Александрия – Никиу

Вторжение в византийскую Северную Африку Карфаген

Вторжение в византийскую Сицилию Арабское завоевание Сицилии

Арабское завоевании Персии 633—652 г.

Чаин – Битва на реке (633 г.) – Валайя – Уллаис – Хира – Аль-Анбар – Айн-уль-Тамр – Домат-уль-Жандаль – Музайях – Санийя – Зумаиль – Фираз – Битва на мосту (634 г.) – Кадисия – Ктесифон – Нехавенд

Вторжение в персидский Афганистан Вторжение в персидский Афганистан

Вторжение в персидскую Индию Вторжение в персидскую Индию

Арабо-хазарские войны 652—799 гг.

Битвы при Беленджере (652, 722, 732 гг.) – Битва при Ардебиле (730 г.) – Поход Мервана в Хазарию (737 г.) – Битва при Мосуле (799 г.)

Арабское завоевание Пиренейского полуострова 711—718 гг.

Гвадалет – Тулуза – Ковадонга – Реконкиста

Карл Мартелл

Пуатье – Нарбонна – Авиньон – Ним

Арабское завоевание Тбилиси 736—1080 гг.

Арабское вторжение в Восточную Азию 751 г.

Таласская битва

4,5(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ