Объяснение:
Потому что, появление имущественного неравенства создавало в соседской общине проблемы.Например, общинники начинают завидовать более удачливым соседям. Зависть приводит к конфликтам. Если разбогатевшие общинники пренебрегали интересами общины и начинали наглеть, то это приводило к ответным действиям со стороны других общинников. Менее удачливые общинники объединялись и шли громить хозяйство разбогатевших людей. Это влекло за собой конфликты, драки, столкновения. Общинники могли друг друга уничтожить. Вражда, учитывая обычай кровной мести, могла затянуться на десятилетия. Этим могли воспользоваться враги - могли напасть и захватить земли общины. Община могла прекратить своё существование.
Поэтому община старалась сгладить имущественное неравенство различными .
у них были схожие взгляды: оба были
убеждёнными консерваторами, более того, «иконами современного
консерватизма» (что нисколько не мешало в случае необходимости
поступиться этими принципами) , оба успешно вывели свои страны на новые
рубежи. Их вряд ли можно было назвать интеллектуалами,
в работе чаще руководствовались здравым смыслом, испытанными временем
истинами, накопленным опытом, политическими инстинктами и интуицией.
Особенно это касается Рейгана. Политические оппоненты и въедливые
журналисты коллекционировали многочисленные оговорки в его выступлениях,
он часто становился объектом высмеивания юмористов.
Объяснение:
Я надеюсь не возникнет пролемы талицу сделать?Я не знаю просто как её делать
Відповідь:
Окрім давніх систем писемності у вигляді «рисок та резів» основною системою писемності була кирилиця.
Пояснення:
Поєднавши староболгарську мову та грецький алфавіт, слов’янські просвітителі Кирило та Мефодій створили глаголицю – слов’янську абетку. А їх учні вже розробили кирилицю, яка була зручніша за свою попередницю. З усім тим, побутує думка, що кирилиця була першою.
Дослідники мови кажуть, що на початку 10 століття у наших предків вже існувала писемність. Стародавній алфавіт базувався на грецькій мові - і це не дивно, враховуючи давні зв’язки із греками східних слов'ян у Візантії.
Доказом існування власної оригінальної абетки в давній українській мові є знаходження знаків на стінах собору.
Прийняття християнства на нашій землі поширили старослов’янську, або староболгарську літературну мову - мову православної церкви.
Вчені стверджують, що в Київській Русі існували два варіанти писемної літературної мови: церковнослов'янська, на якій були написані найважливіші богослужбові книги, і церковнослов'янська з великими вкладками живої мови (пізніше її називають середньоукраїнською) - писали нею різні праці та літературні твори світської течії.
Однак обидві письмові мови суттєво відрізняються від того часу, коли жила українська мова, що використовується в розмові.