М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Дмыч
Дмыч
04.11.2022 17:52 •  История

В каком году была вторая мировая война?​

👇
Ответ:
аня2934
аня2934
04.11.2022

Вторая Мировая Война 1 сент. 1939 г. – 2 сент. 1945 г.

А Великая Отечественная Война 22 июн. 1941 г. – 9 мая 1945 г.

4,4(58 оценок)
Ответ:
guchsuqa
guchsuqa
04.11.2022

Вторая мировая война была в 1941-1945

4,5(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
CareyMahoney
CareyMahoney
04.11.2022

население страны размещено по территории неравномерно. 

различия в заселенности россии складывались под влиянием взаимосвязанных факторов: природных, , социально-. гуще заселены районы с благоприятными условиями и территории, освоение которых происходило раньше, в настоящее время население сосредотачивается там, где есть рабочие места, созданы коммуникации и т. д. 

неравномерность размещения населения можно проследить по изменению плотности населения – числу жителей на единицу площади. внутри страны различия в плотности велики. в центральной части европейской россии она составляет 61 чел. на 1 км2, на урале- 25 чел. на 1 км2, в западной сибири 6, в восточной сибири 2, а на дальнем востоке 1 чел. на 1 км2. 

по особенностям расселения людей, плотности населения, типам населённых пунктов, степени хозяйственного освоения в россии различают две зоны расселения людей: основная и зона севера. так как территория страны осваивалась и заселялась с запада на восток, то основная зона как раз и вытянута в этом направлении, постепенно сужаясь. её северная граница проходит по линии петрозаводск- киров- пермь- красноярск, на юге астрахань- красноярск. в этой зоне более благоприятны природные условия, для неё характерна высокая плотность населения, большая часть городов расположена именно здесь. 

севернее расположена северная зона с суровым климатом, низкой плотностью населения, малым числом городов. но именно здесь сконцентрированы важнейшие природные ресурсы нашей страны

4,6(81 оценок)
Ответ:
Bredovik
Bredovik
04.11.2022

Вроде всё правильно, но перепроверьте

Объяснение:

Українське селянство було тією частиною населення, яка поважала народну культуру, вважала своєю рідною мовою українську. За пореформеної епохи село в цілому зберігало свій давній вигляд. Селяни різних регіонів по-різному будували і припиняли свої будинки, проте повсюдно вони оберігали традиційні українські риси. У харчовий раціон українського селянина значних змін не відбулося. Більшість селян харчувалася дуже просто і одноманітно. Здебільшого вони споживали круп'яні та борошняну їжу, картоплю та інші овочі. Важливе місце в житті українського села займала седянсьна суспільство. Однак реформа 1861 р .. Істотно змінила економічні і правові основи її життєдіяльності. З тих пір громада стала нижньою ланкою імперської адміністрації, Вся надельная земля належала громаді, яка розподіляла її між окремими, селянськими господарствами. За пореформеної епохи, коли селянство почало господарювати самостійно, де далі помітним ставало його майнове розшарування. В результаті селянство розділилося на три основні групи:

заможне селянство, яке успішно вело господарство завдяки поєднання важкої праці, ініціативності, землеробського таланту, використанню праці сільських найманих працівників (батраків). Їх господарства пристосувалися до ринкових потреб і орієнтувалися на виробництво товарної продукції. Вони нарощували свої землі, купуючи наділи збіднілих односельців, мали кілька коней сільськогосподарський інвентар; господарі середнього достатку, або середняки. Земельні наділи, належали цій категорії селян, давали їм можливість прогодувати сім'ю. Вони також мали кілька коней та голів худоби.

Дворянство. Реформа 1861 р .. Стала рубіжним подією для більшості дворянства. Землевласники, які звикли розпоряджатися долею своїх селян і не замислюватися над тим, звідки беруться гроші, виявилися в незвичних умовах. Тепер для забезпечення гідного життя слід було навчитися підраховувати вартість роботи, витрати, прибутки тощо. Для багатьох це виявилося занадто складно. Замість переобладнання своїх маєтків, придбання машин і т.п. дворяни намагалися зберігати звичний б життя. Коли грошей не вистачало - закладали маєтки та брали позики. В результаті на 1877 великі борги мали 77% дворян.

Буржуазія. Реформи 60-70-х РP. XIX ст. сприяли появі нових шарів суспільства - буржуазії і промислових робітників. Процес формування буржуазії почався ще в дореформеної епохи. Представники нової суспільної верстви були в основному вихідцями з купців або заможних селян. Прикладом становлення українського підприємництва була фірма «Брати Яхненки Симиренко». У пореформений період вона стала лідером в цукровій промисловості. Наступним етапом формування буржуазії стала індустріалізація,

Робочі. На відміну від селян, промислові робітники не мали засобів виробництва і повинні були продавати свою робочу силу. У другій половині XIX ст. вони були неоднорідною за складом шаром. Велику кількість робочих становили сезонні працівники, зайняті в цукровій промисловості. У позасезонне час вони поверталися до своїх cил. Чисто промисловими робітниками були насамперед жителі промислових районів Півдня - шахтарі Донбасу, металурги Кривого Рогу та інші.

Умови життя і праці промислових робітників, за деякими винятками, зовсім не відповдали тодішнім європейським нормам. Особливо важким було становище робітників у великих промислових центрах.

Жінки. Швидкий розвиток великої промисловості зумовив зростання міст і їх жителів. У нових умовах життя стався перелом традиційних сімейних відносин, не на користь жінки. Домашнім господарством і Догляд за дітьми, як і раніше займалися жінки. Ця робота не була легкою, але вона не мала грошового вираження. Тому годувальником сім'ї був чоловік. Отже, чітко визначилося залежне становище жінки. Такий статус жінки часто породжував сімейні суперечки.

На роботу влаштовувалися або незаміжні жінки, або жінки, сім'ї яких перебували в тяжкому матеріальному становищі. Всього на промислових підприємствах працювало близько 15% жінок. Однак зарплата жінок становила лише дві третини від зарплати чоловіків за ту ж роботу.

Зміни в зовнішньому вигляді міст. Міста стали певною мірою відображенням змін, що відбуваються в суспільстві під впливом індустріалізації.

Явищем, пов'язаним з швидким зростанням міського населення, стала поява майже в кожному місті нічліжних будинків. Iх жителями ставали переважно селяни, які працювали на місцевих фабриках заводах.

4,5(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ