Фельдмаршалы никогда не сдавались и для того, чтобы Паулюс продолжал держаться в Сталинграде и 6-я армия не сдавалась, были сброшены ордена и офицерам, и Паулюсу, которого повысили для того, повторюсь, чтобы он не сдавал Сталинград.
В итоге:
Впервые в истории Фельдмаршал сдался (2.02.1943)
«Сокіл», «Січ» Їхня діяльність відігравала величезну роль, згуртовуючи людей, виховуючи в них навички громадської праці, підносячи культурно-освітній рівень.
11 лютого 1984 року було проголошено створення загально молодіжного українського Пожежно-руханкового товариства «Сокіл», який очолив молодий архітектор Василь Нагірний (1848-1921). Основна мета діяльності товариства – залучення молоді до загально фізичних вправ, різних ігрових видів спорту, гімнастики, дотримування здорового життя та знань із пожежної справи. У селах сокільські осередки мали «пожежний» характер а в місті – «гімнастичний». Вікових, соціальних, національних та релігійних обмежень у «Соколі» не встановлювали.
«Січ» у Хриплині була заснована 1910 р. і діяла до 1914 р. по війні знову відкрилась і працювала до 1929 р., потім на 2 роки знову припинила свою діяльність, відродившись аж в 1931 р.
Объяснение:
Перші книги були рукописними, сучасні книги вже друковані. Перші рукописні книги були дуже дорогими і лише великий багатій міг собі їх дозволити, таку ціну на книгу впроваджували із-за того, що книги були перш за все дорого прикрашені і були рукописними, а як зрозуміло—рукописне письмо є дуже тяжкою працею. Зараз книги як зрозуміло дорого не прикрашають, а тим більше вони надруковані, тому зараз книгу може дозволити собі кожен. Рукописні книги звичайно і змістом відрізнялися від сучасних, але це вже справа авторів книг
Відповідь: Ордена и звание были даны для того чтобы:
те кто получили ордена и сам Паулюс который получил звание фельдмаршала не сдались в плен. Жизнь дорого, но честь дороже !
Пояснення: