М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
круто45
круто45
15.04.2021 17:50 •  История

Преобразования на Кубани в пореформенный период (1860-1890-е годы).​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kat243
kat243
15.04.2021

В году сдала историю на хоть кому-то мои знания

Объяснение:

1. Могу предположить, что в то время монастыри строились не только для удовлетворения духовных потребностей, но и для стратегических целей, то есть, это были не как церкви в наше время, а целые крепости, которые выдерживали нападки иностранных завоевателей + Именно Троице-Сергиев монастырь в начале 17 века был одним (если не самым) состоятельным, богатым монастырем, у которого даже Шуйский "занял" денег для борьбы иностранными интервентами и восставшим народом

2. Патриарх в Тушинском лагере Лжедмитрия 2 был Филарет - отец будущего царя Михаила Романова

3. Летом 1610 году отряд шведских и французских наёмников под командованием Пьера Делавиля захватил русскую крепость Старую Ладогу.

4. Михаил Федорович Романов

5. Нижний Новгород

6. Ярославль

7. День народного единства, который празднуется ежегодно 4 ноября

Объяснение:

4,8(27 оценок)
Ответ:
Dariailko
Dariailko
15.04.2021

Ліквіда́ція Запорі́зької Січі́ 1775 ро́ку — насильницьке знищення російськими військами українського козацького утворення — Підпільненської Січі, та остаточна ліквідація Запорізької Січі як козацької автономії. Унаслідок цього Військо Запорозьке Низове припинило своє існування.

Объяснение:

Вже в другій чверті XVIII століття було зрозуміло, що російська влада не має жодних намірів щодо збереження української автономії, передбаченої ще Березневими статтями 1654 року. Після палацового перевороту 1762 року на імператорський престол зійшла Катерина II, дружина імператора Петра III, яка одразу спрямувала всі зусилля на посилення влади самодержавства у величезній імперії. Важливим аспектом у політиці імператриці стало так зване «зросійщення ополячених окраїн» (під «окраїнами» царизм вбачав українські та білоруські землі). Такі плани Катерини II не передбачали ні існування козацької держави Гетьманщини, ні козацьких вольностей, ні Запорізької Січі.

Коли 1764 року було ліквідовано Гетьманщину, а ще через рік — полково-сотенний устрій на Слобожанщині, останнім оплотом української свободи залишалася Запорізька Січ, яку в панівних колах Росії бачили як «кубло бунтівників та бандитів». Московська влада лише чекала слушної нагоди для ліквідації козацької вольниці.

4,5(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ