М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Risha000chaR
Risha000chaR
27.10.2020 02:31 •  История

ЧЬе имя носит музей "А музы не молчали?"

👇
Ответ:
tanechka21998
tanechka21998
27.10.2020

Данный ленинградский музей носит имя Дмитрия Дмитриевича Шостаковича(советского композитора).

4,4(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jama133
Jama133
27.10.2020

ответ: Вот,что могу написать по этой теме:

Объяснение:

В 90 годы после развала СССР в РФ была очень напряжённая политика с различными национальными автономиями, ярче всего тут можно отметить 2 войны в Чечне, (но и без неё страна чуть ли не трещала по швам от вероятности дальнейшего развала), потому для регионов в составе РФ были введены широкие автономии (особенно прикавказье), про СНГ - национальный конфликт в Грузии с Абхазами и Осетинами, Азербайджан и Нагорный Карабах (конфликт Армян в Карабахе и Азербайджанцев, в чьём составе находится этот регион)

4,6(62 оценок)
Ответ:
gunelhy
gunelhy
27.10.2020

Духовно-лицарські ордена - в Західній та Центральній Європі військово-чернечі організації лицарів, що створювалися у період хрестових походів в 12-13 ст . під керівництвом католицької церкви головним чином для хрестових походів і війни з невірними: проти ісламу в Святій землі, в Іспанії, або в Туреччині, або проти язичників в Литві, в Естонії, або в Пруссії з метою поширення католицтва (після Реформації іноді і протестантства). Згодом ордени могли стати світськими.

Структура духовно-лицарських орденів була ієрархічною. Кожен орден очолював довічно обраний і затверджений Папою Великий магістр (гросмейстер). Йому підпорядковувалися начальники "провінцій" (місцевих підрозділів ордена) - пріори, а також маршали (відали фінансами ордена), командори (коменданти замків, фортець) та ін. Вони становили генеральний капітул, що періодично скликався і мав законодавчу владу.

У ордені лицарів-ченців була ієрархічна структура. Головними були брати-лицарі. Далі йшли брати-зброєносці і капелани. На чолі таких орденів стояли Великі магістри, яких обирали на довічний термін. Влада у магістрів була воістину велика. При магістрах перебувала рада з інших вищих посадових осіб, які існували в орденах. Практикувалися періодичні збори генеральних капітулів братів-лицарів. Ордени могли бути розділені по територіях, на яких знаходилися монастирі. Підпорядковувалися ордени лише Папі Римському.

Завдяки пожервам, захопленням, лихварським і торговельним угодам духовно-лицарські ордени домоглися великих багатств, стали великими землевласниками, жорстоко експлуатували залежне селянство, і придбали значну економічну і політичну силу. Зі зміцненням в європейських державах централізованої влади духовно-лицарські ордени поступово втратили значення, хоча деякі з них (наприклад, Тевтонський) продовжують існувати.

4,5(7 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ