2,во время войны знатные феодалы во Франции захватили много земель из владений короля желая вернуть страну к феодальной раздробленности.
3,Договор в Труа (21 Марта 1420 г.)
После убийства Жана Бесстрашного на переговорах c с Дофином в 1419г. его сын,Филипп Добрый, совместно с Изабеллой Баварской начал переговоры с англичанами. В итоге в Труа родился документ, по которому Генрих V объявлялся наследником Французской монархии и регентом при безумном Карле VI. Вот некоторые пункты документа:
Английский король женится на принцессе Екатерине не требуя приданого.
Он оставляет Карлу VI его корону и пожизненое право пользования доходами с королевства
После смерти короля французская корона навечно переходит к Генриху V и его наследникам.
По причине не Карла VI заниматься государственными делами Генрих V становиться регентом королевства.
Французские принцы, вельможи, комунны и простые граждане принимают присягу Генриху V как регенту и клянуться после смерти Карла VI признать его законным королем Франции.
Карл Валуа (Дофин) объявляется незаконнорожденным, мятежником и убийцей и лишается всех прав и владений.
Брак Генриха V и Катерины Валуа праздновался в церкви Сен-Джоан в Труа 14-ого июня 1420г., и в июле английский король въехал в Париж.
4,Карл хотел добиться независимости Бургундии.а Людовик11 не хотел в этом городе. Карл добивался хитростью.а Людовик11 ложью и хитрость.
Объяснение:
Розвиток української культури у XIX ст. відбувався в доволі складних умовах. Саме в цей період було завершено послідовну політику позбавлення України державності й національних досягнень та культурних здобутків попередніх десятиліть. Територія України входила до складу Російської й Австро-Угорської імперій, де український народ зазнавав важкого соціального й національного гноблення. Жорстока русифікаторська політика царату була спрямована на нівелювання української національної культури (Валуєвський циркуляр і Емський указ).
Вигнавши останнього царя римляни проголосили, що відтепер управління Римом стає «суспільною справою». Так, у 509 р. до н. е. в Римі було утворено республіку. Найвищим органом управління республіки були народні збори, у яких приймали рішення про найважливіші справи держави, наприклад: обрання на керівні посади ухвалення законів.
Після створення республіки всі виборні посад. З них обирали двох консулів терміном на один р. Консул - найвища державна посада в Римі. Під час воєн один з консулів перебував у Римі, інший - керував військом. Консули скликали народні збори й засідання сенату. Короткий термін їхнього перебування на посаді, а також одночасне правління двох осіб мало запобігти тиранії.
Римська республіка складалася з провінцій - областей (округів). Тріумф - урочистий в’їзд і хода Римом полководця та армії. Менш урочистий б пошанування - овація.