М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
yan2005byp06ne2
yan2005byp06ne2
28.11.2021 05:00 •  История

У чому причини винекнення гайдаманського руху

👇
Ответ:
VafaMurad
VafaMurad
28.11.2021

Гайдамацький рух — явище суспільного життя, зумовлене соціальними, релігійними та національними реаліями України 18 ст., насамперед ускладненням внутрішньо-політичної ситуації в правобережній частині Гетьманщини після її підпорядкування Речі Посполитій.

Руйнування національних державних інституцій, витворених правобережним козацтвом у ході національно-визвольної боротьби 2-ї половини 17 — початку 18 ст.; політична анархія, господарське розорення краю та відповідні зміни в соціальній

структурі населення в поєднанні з конфесійними проблемами, які накопичувалися, створювали в регіоні сприятливий ґрунт для соціального та національного протистояння. Перша згадка про гайдамаків у джерелах датується 1715, хоча, за твердженням В.Антоновича, гайдамацькі загони почали діяти на Волині вже 1708. Кількість їх збільшувалася настільки швидкими темпами, що для боротьби з гайдамаками польський уряд змушений був використовувати підрозділи регулярної армії.

4,8(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
soficaflymi
soficaflymi
28.11.2021

зовнішня:

. Здійснював успішні походи проти половців (провів понад 80 по ходів), з якими підписав понад 19 мирних угод. Свого сина Юрія він навіть одружив із дочкою одного з половецьких ханів.

2. Зблизився з Візантією, Скандинавією, Західною Європою через налагодження династичних зв’язків:

• його сестра вийшла заміж за германського імператора;

• дочка — за угорського короля;

• сам князь був одружений з дочкою англійського короля;

• його син — з дочкою шведського короля;

• одна з дочок стала дружиною візантійського імператора;

• інша — угорського короля

внутрішня:

Князь Володимир - Василь Всеволодович прозваний Мономахом, був великим князем київським і був сином Володимира Ярославовича - найчудовіший з російських князів дотатарські періоду нашої історії, який залишив про себе гучну славу і добру пам'ять. Епоха його правління до цих пір залишає ряд різноманітних історичних суджень про значення для Росії його перетворень і нововведень: це і хрещення Русі, і спроби об'єднання князівств, і його знамените «Повчання». Все це робить актуальним і цікавим подальше вивчення особистості та суспільно-політичної діяльності Володимира Мономаха.

Предметом даної роботи є різноманітні аспекти внутрішньої політики Володимира Мономаха.

Хронологічні рамки дослідження визначені, перш за все, епохою правління Володимира Мономаха. Володимир народився в 1053 році. Помер - в 1125 році.

Географічні рамки обумовлені вивчення внутрішньої політики Володимира Мономаха, таким чином, в даній роботі досліджується в основному його економіко-політична діяльність у межах території князівств.

4,4(4 оценок)
Ответ:
lolii0ikolik
lolii0ikolik
28.11.2021

Гильом де Рубрук сопровождал Людовика Французского во время Седьмого крестового похода, закончившегося крайне неудачно. Выкупившись из плена, Людовик ещё четыре года оставался на Святой земле. В 1251 году в Цезарее он принял Андре де Лонжюмо, миссия которого завершилась безрезультатно. Но Людовик не оставил надежды наладить сотрудничество с монголами. В 1252 году французский король поручил Рубруку отправиться в южные степи, в ставку хана Бату. Помня о неуспехе посольства Лонжюмо, Людовик посоветовал Рубруку скрывать дипломатический характер поездки и путешествовать в качестве миссионера.

Весной 1252 года Рубрук и его спутники отправились из города Акка (Акра, Аккон), порта в Северной Палестине (к северу от мыса Кармель), в Константинополь, где задержались до весны следующего года. 7 мая 1253 года, получив рекомендательные письма от императора Балдуина II, они выехали из Константинополя. Переправившись через Чёрное море и высадившись в порту Солдайя (Судак) на южном берегу Крыма, монахи купили запряжённую четырьмя волами крытую повозку в Тартарии и двинулись к низовьям Волги (Этилии), где была ставка Батыя. Достигнув северного берега Азовского моря, путешественники направились на восток.

Объяснение:

все проверенно!

4,8(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ