В 331 году до н. э. начался поход Александра Македонского в глубь Персии.
Объяснение:
. На основі зразків, поданих у підручнику, поясніть, як відбувається діалог мистецтв Заходу і Сходу.
Під час одного з таких нашесть у центрі міста було зведено масивну споруду костьолу. За часів турецького панування споруду реконструювали, перетворили на мусульманську мечеть, а поруч добудували мінарет. Після поразки турецьких військ на мінареті поставили скульптуру. Так відбувався «архітектурний діалог» Заходу і Сходу, який триває і дотепер.
2. Порівняйте національні художні образи світу на прикладі архітектури одного з міст-музеїв (Париж, Флоренція, Барселона, Львів, Самарканд тощо).
Лувр — один із найбільших художніх музеїв світу — розташовано в центрі Парижа у старовинному королівському палаці. Музей можна назвати універсальним, адже його фонди охоплюють значні географічні та часові межі (від античності до середини X X ст.).
3. У яких сферах творчості виявили себе зарубіжні митці українського походження? Самостійно підготуйте розповідь про творчість одного з них.
Олександр Мурашко
Картини цього художника закуповували для приватних колекцій королівські родини, а його приватні виставки проходили у Берліні, Кьольні, Дюсельдорфі та Венеції. У Німеччині його цінували найперше як портретиста. Європа вчасно визнала унікальний імпресіонізм українського художника, не гірший від Клода Моне, чи Поля Сезанна.
Марія Башкирцева
Переїхавши у молодому віці у Францію, починає опановувати художню майстерню в Парижі. Її талант одразу помітили. Були численні медалі та призи на виставках, у захваті від її робіт були французькі газети та журнали. Її творчість високо цінували Анатоль Франс та Еміль Золя. Українка за походженням, вона стала визначною постаттю найперше французького мистецтва.
4. Проведіть інтернет-конференцію на тему «Мистецтво єднає світ». За ть до участі школярів з різних країн.
Мистецтво — це одна з найважливіших ступенів в еволюції людини. Мистецтво допомагає людині дивитися на світ з різних точок зору. Багато людей присвячують себе повністю одному із загадкових явищ у світі, а деякі вважають його священною релігією. Історія мистецтва, як такого, починається з давніх часів, коли люди спілкувалися між собою за до настінного живопису. Незабаром чоловік відкрив писемність, але він навіть не здогадувався, яким сильним поштовхом це стало для розвитку мистецтва. З кожною епохою, з кожним століттям воно все більш і більш удосконалюється людиною. У всі часи мистецтво допомагало людині розвивати свої здібності, покращувати абстрактне мислення. Протягом століть людина намагалася все сильніше змінювати мистецтво, покращувати його, поглиблювати свої знання.
Перша з них була і єдиною міжнародною виставкою, що об'єднала, крім росіян, художників Франції, Англії, Німеччини, Італії, Бельгії, Норвегії, Фінляндії та ін. У ній взяли участь як петербурзькі, так і московські живописці і графіки. Але тріщина між цими двома школами - петербурзької і московської - намітилася вже майже з першого дня.
Объяснение:
Олег Вещий Игорь Рюрикович Ольга Святослав Игоревич Ярополк Святославич Владимир Святославич Святополк Окаянный Ярослав Мудрый Изяслав ЯрославичВсеслав Брячиславич (1068—1069) Изяслав Ярославич Святослав Ярославич Всеволод Ярославич Изяслав Ярославич Всеволод Ярослави Святополк Изяславич Владимир Всеволодович Мономах Мстислав Владимирович Великий Ярополк Владимирови Вячеслав Владимирович Всеволод Ольгович Игорь Ольгович Изяслав Мстиславич Юрий Владимирович Долгорукий Вячеслав Владимирович Изяслав Мстиславич Юрий Владимирович Долгорукий Изяслав Мстиславич Ростислав Мстиславич Изяслав Давыдович Юрий Владимирович Долгорукий Изяслав Давыдович Ростислав Мстиславич Изяслав Давыдович Ростислав Мстиславич Владимир Мстиславич Мстислав Изяславич Глеб Юрьевич Мстислав Изяславич Глеб Юрьевич Владимир Мстиславич Роман Ростиславич Всеволод Юрьевич Большое Гнездо Рюрик Ростиславич Ярослав Изяславич Святослав Всеволодович Ярослав Изяславич Роман Ростиславич Святослав Всеволодович Рюрик Ростиславич Святослав Всеволодович Рюрик Ростиславич Роман Мстиславич Ингварь Ярославич Рюрик Ростиславич Роман Мстиславич Ростислав Рюрикович Рюрик Ростиславич Всеволод Святославич Чермный Рюрик Ростиславич Всеволод Святославич Чермный Ингварь Ярославич Мстислав Романович Старый Владимир Рюрикович Изяслав Ярослав Всеволодович Михаил Всеволодович Ростислав Мстиславич Даниил Романович Галицкий Михаил Всеволодович Ярослав Всеволодович Александр Ярославич Невский Ярослав Ярославич
Александр Македонский разбил Армию Дария 2.