М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maloyzolotov
maloyzolotov
21.05.2023 00:34 •  История

Смута в Российском государстве: 1) кого можно считать виновником смуты?; 2) действия царя Бориса Годунова; 3) почему боярство встало на сторону самозванца?; 4) ошибки в правлении Лжедмитрия 1?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
erra1337
erra1337
21.05.2023

Изволь разобрать по частям твою державу. Осмелюсь заметить, Дарий, складывается впечатление, что тебя контузило в бою, что ты обделенный умом простолюдин. Если готов, могу сказать тебе это прямо в лицо, и выслушать твои аргументы. Все, что ты захватил есть бездарнейшее завоевание, комнатный ты альтфак. От завоеванного тобой, к сожалению, жизнь твоя лучше не станет. Лжесвидетельствовать не вино перед камином распивать, много вас таких в битвах поубивали. Про таких, как ты, говорят: маменька не изъявила желания, папенька не усердствовал! Советую тебе вникнуть в мое послание, ахеменид проклятый. Постарайся проанализировать и сделать выводы для себя.

4,4(56 оценок)
Ответ:
Лапулька111
Лапулька111
21.05.2023

1) Вояки в випадках загрози татарських нападів, козаки залишалися невтомними трудівниками. Вони активно освоювали нові землі, піднімаючи цілину, прокладаючи шляхи, споруджуючи мости тощо. Понад берегами рік, на островах, у балках чи байраках козаки закладали свої поселення - зимівники.

Поселення зазвичай виникали на місцях уходів, тобто промислів. Тут козаки рибалили й переробляли рибу, а також полювали, розводили бджіл. Завдяки уходам у 15-16 століттях козаки поступово заселяли землі на схід і захід від Середньої та Нижньої Наддніпрянщини - від Дністра до Сіверського Дінця і Дону.

На освоєних землях, особливо в їхній північній частині, де було безпечніше від ординців, козаки сіяли хліб, копали городи, закладали сади, організовували різні ремесла. Умови степу були пригідними і для вирощування коней, великої рогатої та дрібної худоби.

Серед козаків були стельмахи, теслі, ковалі, зброярі , кожум'яки, шевці, бондарі, тощо. Кожен козак був зазвичай і торговцем, бо продавав чи міняв не лише здобуте в походах, але й зроблене власними руками.

2) Найвищим органом влади на Січі була військова козацька рада, в якій брали участь усі козаки. Рада обирала кошового отамана, козацьку старшину, спільно вирішувала найважливіші питання. На Запорозькій Січі діяв козацький військовий суд, який нещадно карав за вбивство товариша, крадіжки у побратимів.Коза́цька ра́да, військова рада — загальні козацькі збори, орган козацького управління в Україні в 16 — 18 століттях.

На козацькій раді обговорювали та вирішували питання внутрішньої і зовнішньої політики, адміністративні, судові, військові справи, обирали та скидали гетьманів та козацьку старшину.

Козацька рада була основоположним інститутом запорозької республіки.

3)Подія Національно-визвольної війни під проводом Б.Хмельницького!

Объяснение:

Історія козаків України

4,7(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ