1) Як ви вважаєте, чи можна було запобігти економічній кризі в першій половині 1990-х рр.? 2) Поясніть думку О. Шморгуна: «У жодному випадку не можна допускати повної втрати державного контролю над приватизованою власністю». Чому? Які прорахунки урядів у здійсненні приватизац галися в першій половині 1990-х рр.? 3) Яких змін зазнала економіка України після трьох років незалежності? 4) В. Литвин у дослідженні «Політична арена України» пише: «На ґрунті тіньової економіки у суспільстві утворилася напівкримінальна “п’ята влада”, яка вступила в серйозну конкуренцію з державою». Кого і чому називали «п’ятою владою»? Яким, на вашу думку, був її вплив на економічний розвиток країни? 5) Чому українська економіка стала залежною від міжнародного співтовариства? Відповідь обґрунтуйте
В состав Туркестанского генерал-губернаторства вошли Ферганская, Самаркандская, Сырдарьинская области, в состав Степного – Акмолинская, Семипалатинская, Уральская, Тургайская, Семиреченская (последняя с 1897 года вошла в состав Туркестанского генерал-губернаторства). В областных центрах были созданы полицейские управления.
Области, как и раньше, делились на уезды. В уездных городах были введены полицейские приставства. Уездные начальники получили право контроля над постановлениями аульных и сельских съездов, право задерживать любого казаха на срок до 7 суток, право проводить политический сыск во вверенных землях. Был введен институт приставов.
Что касается нововведений в налоговой системе, они выразились в повышении кибиточной подати до 4 рублей, увеличении земельных сборов.