1 вересня 1939 року, в день, коли розпочалася Друга світова війна, Королівство Румунія ще залишалося партнером Французької республіки та Великої Британії. «Дивна війна», що розпочалася 3 вересня, не змінила стосунків Румунії та союзних їй держав у Західній Європі, хоча румунська сторона зберігала нейтралітет.
За декілька днів до початку війни Третій Рейх та Радянський Союз підписали Пакт Молотова — Ріббентропа, згідно з яким Східна Європа фактично поділялася на сфери інтересів Третього Рейху та СРСР. Радянський Союз прагнув отримати Бессарабію, яка з 1918 року знаходилася у складі Королівстві Румунія. Таким чином навесні 1940 року Королівство Румунія опинилася у важкому становищі. З одного боку союзна їй Французька республіка програвала війну Третьому Рейху, з іншого відбувалося загострення ситуації на румунсько-радянському кордоні. Почастішали сутички з використанням зброї, одночасно радянські дипломати декілька разів надсилали ноти до керівництва Королівства Румунія з вимогою віддати Бессарабію СРСР. Вже влітку остаточний програш Французької республіки, а також загрозлива ситуація щодо Бессарабії призвели до зближення Королівства Румунія з Третім Рейхом. Як здавалося керівникам держави, Адольф Гітлер був здатний захистити Королівство Румунія від зовнішньополітичних загроз. Але Третій Рейх нічим не зарадив румунській стороні, хоча поставляв до країни трофейну польську зброю в обмін на нафту.
27 червня радянські війська на кордоні з Королівством Румунія приведено до бойової готовності. У відповідь у Королівство Румунії оголошено мобілізацію, але вже ввечері 28 червня коронна рада Румунії мирним шляхом віддала Бессарабію та Північну Буковину СРСР. 3 липня Королівство Румунія остаточно втратило контроль над цими регіонами, а новий кордон проведено по річкам Прут та Дунай. У Радянському Союзі на цих територіях утворили Молдавську РСР та Аккерманську й Чернівецьку області Української РСР.
Объяснение:
надеюсь это
1.Действиями богов греки объясняли различные природные явления: дождь, засуху, морские бури, смену времен года, неурожаи и болезни. Все основные занятия греков имели своих богов-покровителей: земледелие — Деметра, охота — Артемида, виноделие — Дионис, ремесленничество — Гефест, торговля — Гермес, искусства — Аполлон и т.д.Также в верованиях греков отразились такие занятия людей: земледелие, торговля, охота, виноделие.Примеры: Греки приносили жертвы богам и возводили в их честь храмы, создавали различные сказания.
2.Согласно древнегреческим мифам, Прометей очень любил людей и хотел облегчить им их непростую жизнь. Ради этого он отважился на отчаянный поступок – выкрал у Гефеста огонь, и передал его людям.
И за это был жестоко наказан.
3.1Геракл и Немейский лев
2.Лернейская гидра
3.Керинейская лань
4.Эриманфский вепрь
5.Стимфалийские птицы
6.Авгиевые конюшни
7.Битва с Критским быком
8.Геракл и кони Диомеда
9.Пояс Ипполиты
10.Стадо Гериона и Геракл
11.Геракл – яблоки Гесперид
12.Геракл против Цербера
Понравился больше-Последний (двенадцатый) "Яблоки Гесперид". В нем больше приключений и он не ограничивается уничтожением какого то монстра. К тому же помимо силы Геракл там применил хитрость. Плюс Эврисфей отдал эти яблоки Гераклу, а Геракл передал их Афине, которая часто ему
слава украини
Объяснение:
героям слава