М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ПойдемПокажу
ПойдемПокажу
19.08.2021 00:23 •  История

1) почему конца 18 века в США, Англия, Франция и Россия заинтересованы были в открытие Японии?
2) как США смогли подписать договор с Японией соглашение в 1854 году?
3) почему японский народ восстал против сёгуната?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
latuk27
latuk27
19.08.2021
З середини VI ст. слов'янські племена, які жили в Центральній Європі на схід від германців, перейшли від набігів на Візантію до заселення Балканського півострова. За словами візантійського автора, слов'ян «жодним чином не можна перетворити на рабство або підпорядкувати». Уже при Юстиніані набіги відбувалися майже щорічно. При його наступників слов'яни вторгалися в межі імперії і селилися па її землях.

На південь від Дунаю слов'яни утворили в VII ст. союз семи племен. У 70-х рр. VII ст. на землі цього союзу вторглися тюркські племена болгар, що кочували в степах Північного Причорномор'я. Болгарський хан Аспарух розбив візантійську армію. Хай привернув на свій бік союз семи слов'янських племен і заснував на землях Візантії фактично незалежне слов'яно-болгарську державу.Перше Болгарське царствопроіснувало з 681 по 1018г. Болгари-тюрки швидко розчинилися серед слов'ян.

Слов'яни справили величезний вплив на розвиток Візантії. В ході заселення ними Балкан були знищені великі земельні володіння магнатів, в яких використовували працю рабів і залежних людей., Затвердився селянська сусідська громада Селяни стали вільними, але були обкладені державними податками. Самі слов'яни, особливо південні (болгари, серби, хорвати та ін.). випробували величезну візантійський вплив. У 864 р болгарський князь Корне прийняв хрещення від Візантії.

Візантійська культура.

У Візантії зберігалася древня освіченість, і аж до XII ст. просвіта знаходилося тут на більш високому рівні, ніж де-небудь в Пірон. Початкову освіту давали в приватних школах. Середню освіту отримували під керівництвом вчителя за античними посібниками. Воно включало в себе орфографію, риторику, арифметику, геометрію, астрономію, музику і т.д. У середині XI ст. в Візантії були відкриті і вищі школи - юридичні та філософські.

Найбільш відомим архітектурним пам'ятником Візантії став Собор Святої Софії,зведений в Константинополі при Юстиніані. «Золотим століттям» в історії візантійської культури став період з IX по XII ст. У цей час у Візантії зводилися красиві храми. Їх стіни і склепіння суцільно покривалися мозаїками фресками.
4,6(23 оценок)
Ответ:
anashakirova09
anashakirova09
19.08.2021
Лютеранство -  Протестантское вероисповедание, возникшее на основе учения Лютера, направленного против католичества и римского папы.
Кальвинизм - протестантское направление христианства, основными течениями в кальвинизме являются пресвитерианство, реформатством.
 Во многом эти два направления схожи, а благодаря "Леенбергскому соглашению" между Лютеранами и Реформатами (чистыми Кальвинистами) и Англиканами существует "Единство Алтаря", т. е пасторы и прихожане этих церквей имеют литургическое межцерковное общение.
4,8(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ