М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
муратмурмур
муратмурмур
03.01.2022 01:59 •  История

1. Прочитайте текст, вставьте пропущенные слова и напишите о каком событии в истории Древней Греции рассказывается в этом тексте.
Внутри статуи спряталось несколько отважных греческих воинов. Остальные сели на корабли и отплыли в открытое море. Легковерные ……..(А) решили, что греки ушли совсем. Обрадовались они долгожданной победе и втащили ………(Б)в город. Как только наступила ночь, греческие воины вышли из ………(В) и открыли городские ворота. Вместе с тайно вернувшимися греками они напали на спящих …..(Г). ……(Д) разрушили и сожгли, а ее царя убили. Так закончилась…….(Е). Долгое время люди считали эту историю мифом. Лишь в конце ХІХ века немецкий археолог-любитель Генрих Шлиман доказал, что.. ……(Ж) существовала. На территории современной Турции он раскопал руины древнего города.

2. Прочитайте текст, вставьте пропущенные слова и напишите о каком событии в истории Древней Греции рассказывается в этом тексте.

В 334 году до н. э. объединенное греко-македонское войско под руководством Александра разгромило персов на реке …..(А). Начались походы по владениям…..(Б). ………(В) одержал еще одну победу в битве на севере….. (Г), захватил в плен мать, жену и двух дочерей персидского царя…… (Д), а потом — обоз с его казной и сокровищами. Часть городов Сирии сдалась добровольно. Затем Александр подчинил …..(Е) и ее город …..(Ж), расположенный на скалистом острове.

3. Используя знания по истории Древней Греции, напишите небольшой рассказ об одном из выбранном событии (процессе). Ваш рассказ должен содержать не менее двух исторических фактов.
А) Марафонская битва;
Б) Законы Солона;
В) Саламинское сражение;
Г) походы Александра Македонского.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Dapx
Dapx
03.01.2022
Сьогодні проблеми вербальної комунікації, зокрема мистецтва мовлення, досліджує низка дисциплін, центральною із них вважають риторику (зокрема ораторське мистецтво), яка спирається на низку дисциплін - філософію, логіку, психологію, педагогіку, етику, естетику, літературознавство, лінгвістику. Ораторське мистецтво можна вважати лише одним із напрямів риторики.
Риторика як наука і власне термін “риторика” сягають своїм корінням грецької античності. Саме у цей період античні філософи порушили питання, які визначили шляхи розвитку цієї науки. Прикметно, що давні вчені не обмежували проблематику науки лише мовленням. Вони вважали, що риторика охоплює значно ширше коло завдань. Відомий софіст і ритор Горгій та його послідовники вважали риторику інструментом громадянського керування. Аристотель вважав, що суспільно державний устрій є насамперед мовною організацією суспільства. Античний філософ бачив цю науку як “здатність знаходити можлив переконання щодо кожного даного предмета” [8].
Саме з огляду на це у наш час ораторське мистецтво вважають одним із специфічних видів людської діяльності, який можна опанувати як будь-яку іншу діяльність.
Ю.Рождественський, пишучи про погляди давніх мислителів, зазначає: “Майстерність красномовства в умовах демократії життєво необхідна, тому що кожен громадянин поліса в умовах демократії перебуває в потенційній небезпеці від своїх співгромадян. Будь-який із співгромадян може, так би мовити, міцно “причепитися”, звинуватити іншого з вигодою для себе, покликати до суду і виграти суд, відняти майно і життя. Отже, вправність у мові допомагає захиститися й в умовах аристократичного сусідства, і, у разі потреби, у судовій боротьбі. Якщо ж громадянин бажає запропонувати місту що-небудь, то він зіштовхується з громадською думкою, яка завжди консервативна й ситуативна в тому сенсі, що натовп судить всякі пропозиції стосовно своєї думки, яка міняється у зв’язку з поточними подіями. У цьому випадку вправність у красномовстві допомагає переконати співгромадян погодитися на пропозицію. Всяка самодіяльна і заповзятлива людина відчуває перешкоди через громадську думку і, пропонуючи нове, завжди ризикує і життям, і майном. Вправність у красномовстві... допомагає людині посісти вигідніше становище в суспільстві, завоювати певну пошану співгромадян і поліпшити свої матеріальні справи” [75].
Сучасний комунікативний р описують як поєднання різних дискурсів, як-от: юридичний, медичний, бюрократичний, підприємницький,
4,6(54 оценок)
Ответ:
орп21
орп21
03.01.2022

Відповідь:

Син володимирського князя Романа Мстиславича. Брав участь у битві на Калці проти монголів, був поранений (1223). Після смерті батька відновив і розбудував Галицько-Волинську державу, створену Романом. У союзі з половцями розбив галицьку боярську опозицію під проводом Ростислава Михайловича та угорсько-польських інтервентів у битві під Ярославом (1245). Зазнав нападу монголів (1241), визнав себе їхнім васалом (1245). Уклав союзи із Римом, Тевтонським орденом, польськими і угорськими правителями. Безуспішно намагався утворити європейську антимонгольську коаліцію. Сподіваючись на до західних союзників прийняв від папи Іннокентія IV королівську корону та католицьких кліриків (1253). Як союзник угорців брав участь у війні за австрійську спадщину (1252—1253). Сприяв розвитку міст: збудував Холм, Львів, Крем'янець, Данилів, Стіжок, відновив Дорогочин. Час його правління — доба найбільшого економічно-культурного піднесення та політичного посилення Галицько-Волинської держави. Помер у Холмі. Національний герой України

4,6(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ