М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Butuzovapelageya
Butuzovapelageya
01.09.2021 10:06 •  История

1.Чому необхідно знати свої родинні зв'язки?
2.Якою є мета вивчення історії?
3.Які існують типи історичних джерел?
4.Чи є у вас вдома історичні джерела? Назвіть їхні типи.​

👇
Ответ:
федот228
федот228
01.09.2021

1.для того щоб знати свої корені та з якого роду ти походиш

2. для того щоб не повторювати помилки минулих поколінь

3.Речові,писемні,усні

4.так це речові наприклад різноманітна посуда та книги

4,4(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nemogu999
Nemogu999
01.09.2021

У XI—XII ст. важкоозброєні лицарі захищали себе тільки кольчугами, а легкоозброєні вершники йшли в бій абсолютно без металевих обладунків. У XIII ст., у міру того як важкоозброєна кіннота запасається нагрудниками і корсетами, у легкоозброєних вершників з'являються кольчуги.

Кожен важкоозброєний лицар брав з собою в битву трьох коней (звичайно типу дестріє) і одного, двох або трьох зброєносців, яких, зазвичай, набирали із залежних людей або лицарських синів, що не отримали присвячення в лицарі. Зброєносці спочатку йшли в битву пішими і під час сутичок залишалися позаду, із запасними кіньми і зброєю. Коли в XIV ст. серед лицарів укоренився звичай спішуватись під час битви, то зброєносці стали набиратися з легких вершників; рахунок лицарському війську став йти по «списах», рахуючи трьох вершників як один лицарський спис. На Рейні для тієї ж лицарської одиниці з'явилася назва «gleve» (glaive).

Звичайною побудовою для загону лицарів у Середньовіччі був клин (cuneus). Такий «клин» міг складатися з декількох сотень лицарів, а іноді і з декількох тисяч. Найчастіше все лицарське військо вибудовувалося перед битвою в три бойові лінії, одна за одною, а кожна бойова лінія розпадалася на «клини» і мала центр і два крила.

У Франції зародилися лицарські турніри і вже звідти проникли до Німеччини і Англії (couflictus gallici).

4,6(54 оценок)
Ответ:
lolopoo
lolopoo
01.09.2021

Объяснение:

Жили в хатах-мазанках, обработанные мелом/глиной с крышками из соломы и камыша, разноцветными ставнямиЖилье делилось на горницу(включала печь, а значит и кухню), сени и кладовуюВ доме обязательно был красный угол с иконами, под которым стоял стол и лавкиПитались кашами,юшками(наваристый бульон) борщи, хлеб и прочая продукция из теста, например, галушкиГлавным украшением в доме были вышитые полотенцаОдежда мужчины состаяла из рубахи с узким воротом и разрезом на горловине с тесенками;рубаха заправлялась в штаны, а на голове носили брыли(соломенные шляпы) У женщин были длинные рубашки, которые вышивались различными узорами. Рубашки имели широкие рукава, подпоясывались поясом из шерсти
4,5(95 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ