М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mskobetsnata
mskobetsnata
29.05.2022 11:32 •  История

Как повлияло переселение гуннов на этнический состав политическое состояние антропологические особенности язык населения Казахстана. зарание огромное

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Sofia1234567891
Sofia1234567891
29.05.2022

Велика Вітчизняна війна ( 22 червня 1941 - 9 травня [4] тисяча дев'ятсот сорок п'ять ) - війна Союзу Радянських Соціалістичних Республік , що почалася з вторгнення на радянську територію військ гітлерівської Німеччини і її європейських союзників ( Угорщини , Італії , Румунії , Словаччини , Фінляндії , Хорватії ) і закінчилася звільненням від фашизму країн Центральної та Східної Європи ; найважливіша складова частина Другої світової війни , що завершилася перемогою Червоної Арміїі беззастережною капітуляцією збройних сил Німеччини . У західних країнах іменується «Східним фронтом» [5] , в Німеччині - також «Німецько-Радянської війною» .

велика Вітчизняна війна

Основний конфлікт: Друга світова війна ( Європейський ТВД )

Лівий стовпчик (зверху вниз): німецька танкова колона під час наступу на Мурманську залізницю, липень 1941 роки; бої в Сталінграді, лютий 1943 роки; установка радянського прапора на даху рейхстагу, травень 1945 року. Правий стовпчик (зверху вниз): розрахунок зенітної кулеметної установки М4 на даху готелю «Москва», серпень 1941 роки; танки Т-34 у взаємодії з піхотою контратакують противника в ході Курської битви, липень 1943 роки; генерал-фельдмаршал Вільгельм Кейтель підписує акт про капітуляцію Німеччини в Карлсхорсте, 8 травня 1945 року.

Лівий стовпчик (зверху вниз): німецька танкова колона під час наступу на Мурманську залізницю , липень 1941 роки; бої в Сталінграді , лютий 1943 роки; установка радянського прапора на даху рейхстагу , травень 1945 року. Правий стовпчик (зверху вниз): розрахунок зенітної кулеметної установки М4 на даху готелю «Москва» , серпень 1941 роки; танки Т-34 у взаємодії з піхотою контратакують противника в ході Курської битви , липень 1943 роки; генерал-фельдмаршал Вільгельм Кейтель підписує акт про капітуляцію Німеччини в Карлсхорсте, 8 травня 1945 року.

Дата

22 червня 1941 - 9 травня 1945

Місце

Східна і Центральна Європа , акваторія Північного Льодовитого океану

Причина

Агресія Німеччини, ідея переваги « арійської раси » і пошук для неї Lebensraum (життєвого простору) на сході .

підсумок

Перемога СРСР, беззастережна капітуляція Німеччини

зміни

• Ліквідація Третього рейху

• Окупація і поділ Німеччини на західну і східну частину

• Прихід до влади прорадянських урядів в ряді держав Східної та Центральної Європ

4,5(71 оценок)
Ответ:
лана2661
лана2661
29.05.2022

Певні варіанти відповідей на них можна відшукати в різноманітних концепціях та гіпотезах, які перебувають у сучасному науковому обігу.

"Дунайська гіпотеза", як найдавніша, посідає серед них провідне місце. Вперше її висунув у середині XI ст. літописець Києво-Печерської лаври Нестор. У "Повісті временних літ" він починає слов'янську історію саме з Подунав'я: "По мнозех же временах сели суть слов'яни по Дунаєві". За Нестором, саме ця велика європейська ріка стала для слов'янства не тільки кордоном, а й центром - місцем, де розпочався процес формування та поширення слов'янства.

Свого подальшого розвитку та нового обґрунтування "дунайська гіпотеза" набула в працях російських (С. М. Соловйов, В. Т. Ключевський) та інших слов'янознавців XIX ст. її прихильники обстоювали тезу, згідно з якою праслов'янська спільнота зародилася безпосередньо на Дунаї - в епіцентрі формування індоєвропейських мов у бронзовому віці. Під час міграції носіїв цих мов праслов'яни рухалися від Дунаю, а потім, в епоху "Великого переселення народів", повернулися на "дунайську прабатьківщину", про яку зберігали пам'ять упродовж усієї своєї історії.

"Дунайська гіпотеза" розвивалася і в XX ст. Так, відомий російський вчений О. М. Трубачов, спираючись на історичні хроніки, в яких ішлося про існування у давньому минулому певної слов'янської спільноти, й докази лінгвістів про єдину праслов'янську мову, стверджував, нібито на завершальному етапі поділу давніх болтів і слов'ян відбувся "вихід" останніх на Дунай. Саме тут, за В. М. Топоровим, приблизно у першій половині І тис. н. е. єдина загальнослов'янська мова почала поступово розпадатися. І вже в наступні століття, за О. О. Москаленком, відбулося остаточне відокремлення та формування всіх сучасних слов'янських мов.

У другій половині XX ст. І. І. Ляпуіикін, В. В. Іванов і В. М. Топоров, спираючись на результати новітніх наукових розвідок, не тільки продовжували обстоювати елементи "дунайської гіпотези", а й підкреслювали: якщо уявити Дунай як певний міфологізований образ "головної ріки", в межах якої містилася правітчизна слов'ян, він навіть за цих умов нестиме на собі пам'ять про реальні історичні події і може бути свідченням того безперечного факту, що давні слов'яни населяли саме цей регіон Європи. Певна частина вчених і далі обстоює думку про поширення конкретних культурних впливів, які надходили з Подунав'я на інші території, розташовані у східному напрямі, аж до Придніпров'я.

Объяснение:

4,4(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ