М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aaahhjbffyji
aaahhjbffyji
16.06.2020 20:15 •  История

Невелика доповидь на тему 1922 року, и скажите с каких сайтов вы брали информацию, только не с ​

👇
Ответ:
alievarena81
alievarena81
16.06.2020

Психологи кажуть, що справжній компроміс - вміння пожертвувати меншим, щоб в результаті отримати більше. Давай розберемося, як це правильно робити. Ти дуже пишаєшся тим, що у відносинах зі своїм чоловіком ніколи не йдеш на компроміс. Не зійдетеся, наприклад, в думках, на яке кіно відправитися суботнім вечором, і ти замовкає.

Мовчати ти, звичайно, вмієш талановито: не розмовляєш із чоловіком, немов не помічаєш. Чоловік після декількох годин інтриги в мовчанку капітулює. Але от парадокс: начебто все відбувається так, як хочеться тобі, але ти останнім часом ходиш незадоволена: помічаєш, що щось у відносинах змінилося, з'явилася холодність, чоловік майже нічого не пропонує тобі, більше часу став проводити на роботі або в компанії друзів. І ось ти та інші не менш принципові панночки, що хочете бути щасливими в особистому житті, повинні згадати поради сімейних психологів: застава гармонійних відносин - це, насамперед, вміння вести діалог і йти на компроміс.

Хочеш жити в злагоді - погодься! Так уже виходить, що мистецтвом компромісів - умінням пожертвувати меншим, щоб в результаті отримати більшу, у шлюбі відають жінки. Ми повинні бути тонше, гнучкіше, мудрішими, відхідливі. Тільки зверни увагу: все це зовсім не означає, що дами повинні завжди йти на поступки і в усьому погоджуватися зі своїми благовірними. Такі односторонні поступки ні до чого доброго не приведуть. Рано чи пізно вічно поступається сторона, незадоволена цим фактом, все одно забуде всі свої благі наміри і заявить: "Набридло! Досить!" По-хорошому, на поступки доведеться йти і другій половинці. Але от біда, вона вже й забула, як це робиться, адже весь цей час лише прихильно приймала. Загалом, ситуація виходить тупиковою. Для цього ми повинні користуватися компромісом - умінням пожертвувати меншим, щоб в результаті отримати більше. Щоб ситуацію змінити, ми повинні вміти знаходити компроміси і вчасно пропонувати їх нашим коханим. А якщо при цьому ти зможеш переконати коханого, що це його ініціатива, що це він - розумниця, світла голова і кращий на світі чоловік - запропонував такий блискучий вихід із ситуації, то це і зовсім вищий пілотаж.

Поступки за правилами Щоб компроміс (у хорошому сенсі цього слова) в сімейних відносинах повністю себе виправдав, "користуватися" їм потрібно, дотримуючись правил. Щоб досягти згоди, чимось поступитися повинні обидва партнера. Наприклад, він хоче піти на футбол, а вона на концерт улюбленої співачки. Обговоривши всі можливі "за" і "проти", вони, щоб нікому не було образливо, вирішують піти ... в кіно на фільм, який обидва хотіли подивитися або знаходять інше компромісне рішення. В результаті і він, і вона залишилися задоволені тим, як провели вечір.

Існує правило , за яким той, хто пропонує компроміс, повинен спочатку поступитися партнерові, і лише потім подумати про поступки для себе. Причому робити це потрібно добровільно, не перетворюючи його на своєрідний шантаж: Ти мені - я тобі. Наприклад, ти хочеш піти в кафе з'їсти шоколадний десерт, а він мріє про піцу. Тоді ти пропонуєш: давай сьогодні дійсно підемо в піцерію, і я обмежуся овочевим салатом, а наступного разу ми неодмінно підемо в кафе-кондитерську. Будь вдячна за поступки. Навіть якщо коханий не довів обіцяне до кінця. Скажімо, ти його прибрати в квартирі. І хоча у партнера були інші плани, він поступився. Він склав речі в гардероб, пропилососив, а ось витерти пил забув. Не варто вказувати йому на "хвости", навпаки, подякуй його. Здається, після цього партнер буде куди частіше йти назустріч. І взагалі компроміс справа хороша.

Объяснение:

4,8(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
veseloffgleb
veseloffgleb
16.06.2020

инкунабулами (лат. incunabula - колыбель), называют книги, изданные с середины 15 в. по 1500 г., книги, вышедшие из печати от 1501 г. до 1551 г., - палеотипы . Соответственно следующие по возрасту издания - до 1800 г. называют старопечатными

Иконостас - стена, перегородка, отделяющая алтарь - главное место в храме, от центральной части - помещения, где находятся верующие. Состоял из одного-двух рядов икон. Со временем количество ярусов в иконостасе увеличивались до четырех

Баллады - жанр лиро-эпической поэзии фантастического, исторически героического или социально-бытового содержания с драматическим сюжетом.

Исторические песни - лиро-эпические фольклорные произведения о конкретных исторических событиях, процессах и исторических лиц

Думы - уснопоетичних героические произведения о важных событиях и выдающихся деятелей украинской истории, которые напив напивпромовлялися под музыкальное супpовид на бандуpи, кобзе или лиpи странствующими певцами.

Кобзарь - народный странствующий певец, который пел народные песни и играл на гуслях (лире или бандуре)

Объяснение:

4,4(99 оценок)
Ответ:
anmag
anmag
16.06.2020

Развитие культуры украинских земель в второй половине ХIV-ХV вв. происходил впротиворечивых условиях. Непосредственное влияние на него имели политические, общественные и хозяйственные отношения.Так, украинские земли попали подвласть иностранных государств: Польши, Венгрии, Литвы, Османской империи иМосковского государства. Условия развития культуры в этих государствах были разными.Развивались:Литература.Летописания.Книгопечатания.Устное народное творчество. Архитектура и градостроительства.Живопись и книжная миниатюра.Подъему Украинский культуры технический прогресс, возникновение книгопечатания, развитие  в Украине гуманистической мысли под влиянием европейского Возрождения.

4,8(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ