М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KristinaPanpi4
KristinaPanpi4
07.05.2021 17:56 •  История

С ИСТОРИЕЙ Уровень 1.

3.Назовите русского полководца, имевшего такие титулы как, граф Рымникский, Италийский.

4. Дайте определение абсолютизма».

Уровень 2.

1. Почему век Екатерины II называется золотым веком дворянства?

2.Что Екатерина II считала естественным для нашего государства.

3.Назовите причину ужесточения внутренней политики Екатерины II

В 70-е гг. XVIIIв.

4.Назовите основное направление во внешней политике Екатерины II

👇
Ответ:
abbabaeasssfd
abbabaeasssfd
07.05.2021

ответ:Эпоху правления Екатерины Второй называют эпохой просвещенного абсолютизма из-за того, что ее внутренняя политика характеризовалась укреплением вертикали власти, централизацией политической системы. Главным средством для подобного укрепления выступало просвещение, создание учебных мест, открытие народных училищ, академий наук, создание условий для свободной типографии и так далее. В этом заключается основная причина, по которой просто абсолютизм стал просвещенным абсолютизмом.

Объяснение:

4,7(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
JaneAubakirova
JaneAubakirova
07.05.2021

ВXIV—XV ст. у господарському житті населення українських земель відбувалися помітні зміни. Важливою рисою його розвитку в цей час стало зростання великого феодального землеволодіння. Вже наприкінці XIV ст. на українських землях нараховувалося кілька десятків латифундій (вотчин) — великих приватновласницьких земельних володінь з натуральним характером господарювання, в яких застосовувалися напівфеодальні форми праці залежного населення. Основними джерелами зростання великого землеволодіння були великокнязівські дарування, захоплення общинних земель, купівля маєтків у їхніх власників, освоєння нових земель.

Переважна більшість земель була сконцентрована у володінні великих магнатів: Острозьких, Чарторийських, Радзивілів (Волинь), Ружинських, Заславських, Немиричів (Київщина, Поділля), Замойських, Потоцьких, Язловецьких (Брацлавщина та Поділля). Зосередження земель у руках магнатів обумовлювало їх наступ на території і права селянських общин, що виявлялося у привласненні общинних земель, закабаленні селян, призначенні на виборні посади своїх намісників тощо.

Зростання великого феодального землеволодіння обумовлювало якісні зміни у формах організації праці. У XIV-XV ст. відбувався інтенсивний розвиток товарно-грошових відносин, швидко зростав ринок сільськогосподарської продукції. За цих умов великі землевласники, реагуючи на потреби ринку, перетворюють свої господарства на фільварки — багатогалузеві господарчі комплекси, які базувалися на постійній щотижневій панщині залежних селян і були зорієнтовані на товарно-грошові відносини, хоча і зберігали чимало рис натурального господарства.

У XV ст. набули поширення ярмарки (вони постійно існували у Львові, Києві, Галичі, Луцьку та ін. містах), що було першою ознакою становлення ринку. Саме у цей час українські землі потрапили в орбіту активних торгівельних відносин. Після захоплення турками Константинополя (1453 р.) держави, які були традиційними споживачами візантійського зерна (Італія, Франція та ін.), переорієнтували свою торгівлю. Основним перевалочним Пунктом зернового експорту стає місто Гданськ на Балтійському морі, що спричиняє істотне пожвавлення виробництва зернових у Польщі та на українських землях. Зростання ціни на худобу в західноєвропейських країнах також активізувало її розведення на продаж. На ярмарках у Львові, Луцьку, Галичі та інших містах волів продавали тисячами, потім вони переганялися далі на захід. Дійшло навіть до того, що в цей час саме воли стали виконувати роль грошів.

Торгівля відбувалася в умовах численних обмежень. Наприклад, купецькі каравани могли рухатися лише по визначених у королівських та князівських указах шляхах. З 1343 р. відома "татарська дорога", що вела з Німеччини в Орду через Краків, Львів, Кам'янець, Київ. Це був на той час, фактично, єдиний шлях торгівлі Європи зі сходом. Інший важливий шлях міжнародної торгівлі проходив від Кафи (тепер Феодосія) через Київ до Москви і Новгорода. Торгівля відбувалася в спеціальні торгові дні та під час великих ярмарок, які влаштовувалися лише кілька разів на рік. Торгівлею займалися купці та ремісники, що могли збувати лише товар власного виробництва.

У XIV—XV ст. став помітним процес урбанізації. Поступово відроджувалися міста, спустошені під час монгольської навали. У цей період українські міста зберігали феодально-аграрний характер. Міщани займалися землеробством, скотарством, промислами і частково ремеслом і торгівлею. При цьому вони перебували у залежності від магнатів й подібно до селян виконували повинності, сплачували їм натуральний податок, інколи грошима. Водночас значні зрушення, які відбувалися за міськими мурами, спричиняли нові явища і процеси. Активізується розвиток торгівлі і ремесла, які поступово стають основними заняттями мешканців міст. Поглиблюється спеціалізація ремісництва

Скорочено неможливо написати, тут саме головне

4,7(67 оценок)
Ответ:
Irina1357
Irina1357
07.05.2021
1. Вероятно, проблема при переходе к капитализму была связана с использование зондийских рабов. Дешевая рабочая сила тормозила модернизацию внутри страны, ведь рабы должны были бы стать полноправными рабочими с ограниченным рабочим временем и стабильной оплатой труда.

2. Во-первых, этому, наверняка Англия посредством строительства заводов. Но также две трети крестьяне были безземельными арендаторами. И были землевладельцы, кто давал землю в аренду. Так, крестьяне могли работать и обеспечивать страну производством. Это называется зеленой революцией.

3. Может быть, потому что в Индии не было переворотов, социального недовольства, так как кастовый строй не дает им такой возможности, ситуация неравенства для них априорна.

4. Индия – федерация, где 28 штатов. Это раз. Это парламентская республика – прямая отсылка к Англии. То есть европейские институты здесь работают, несмотря на традиции, которые все-таки дают о себе знать.
4,4(55 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ