Питання зміни ґендерних ролей (ґендер – соціально-культурна роль відповідно до жіночої чи чоловічої статті) в період війни є еволюційним.
Розглянемо війни (в тому ж числі рухи, постання, революції) в період із 17 до 20 століть.
Такого роду дії, як війни та ті, хто їх очолював, наполягали на трансформації питань ґендерної рівності. Незважаючи на те, що битва за ґендерну рівність не була проведена в сучасному сенсі слова, зміни, які відбулися, започаткували еволюцію у наступних поколіннях. Невеликі зміни, внесені між ролями чоловіків та жінок у сім’ї, на робочому місці та на полі бою, були прикладами невеликих індивідуальних змін, що призвели до перетворення передбачуваних (традиційних) ґендерних ролей.
Під час фактичної війни чоловіки та жінки проявляли подібні зміни як емоційно, так і соціально в ґендерних ролях. Це було викликане напруженим тиском на чоловіків, щоб вони залишали свій будинок, майно та інші фінансові інструменти у руках своїх дружин. З одного боку, жінка, нарешті мала всі можливості, аби стати не лише головною розпорядницею коштів, але й вирішувати як жити. Проте, залишаючись із такою «свободою» більшість із них не знали, як з цим вчинити. Багато жінок не змогли взяти ролі своїх чоловіків і змінити власні ґендерні ролі, і ставали бідними жебраками.
Однак, вже в 20 столітті, ситуація є кардинально іншою. Жінки, під тиском демократичних цінностей, перших зрушень у виборчому праві, та в умовах війни світового масштабу – змінюють свої ролі у повсякденному житті на 360 градусів. Війна навчила їх стояти на двох на ногах. Хоча відносно короткочасна, Друга світова війна дала можливість жінкам робити те, що вони хотіли. Набагато менше перешкод стояло у тому, як жінки доводять, на що вони здатні.
Призвание варягов — легендарное призвание славянскими племенами ильменских словен и кривичей и финно-угорскими племенами чуди, мери и веси варягов во главе с Рюриком и его братьями Синеусом и Трувором на княжение в Ладогу или Новгород и другие города в 862 году.
Древнейшим источником сведений о событии является основанное на устном предании «Сказание о призвании варягов», содержащееся в «Повести временных лет» и в предшествующем ей летописном своде конца XI века, текст которого частично сохранился в Новгородской первой летописи.
Традиционно считается отправной точкой русской государственности. В исторической науке призвание варягов является предметом споров. Нет общепринятой точки зрения ни на датировку этого события, ни на конкретные его обстоятельства, ни на сам факт призвания.
1.Парламент обирається громадянами країни і є єдиним вищим виборним органом в державі.
2.Парламент формує уряд, який є відповідальним перед ним; він підбирає і призначає міністрів для ведення справ в державі. Уряд формується партіями, що мають більшість в парламенті.
3.Уряд несе політичну відповідальність перед парламентом і зберігає свою виконавчу владу до тих пір, доки він користується довірою парламенту, тобто спирається на більшість голосів парламентарів. Парламентарі, провівши голосування про недовіру уряду, можуть відправити у відставку один кабінет і поставити інший. В інших випадках кабінет сам подає у відставку, коли відсутність довіри парламенту стає очевидною. Крім того, вотум недовіри уряду з боку парламента може призвести не тільки до відставки уряду, але й розпуску парламента і проведення дострокових парламентських виборів.
4.Уряд, який формується з представників партії (партій) парламентської більшості, отримавши вотум довіри за до партійної дисципліни спрямовує діяльність цієї більшості і таким чином фактично отримує контроль над парламентом.
5.Парламент обирає президента, який вважається головою парламентської республіки, але ж функції його суто представницькі, він не має реальної виконавчої влади. Формально президент має право призначати прем’єр-міністра, за конституцією наділений широкими повноваженнями, але ж на практиці здійснює їх за пропозицією прем’єра. Тобто голова уряду в парламентській системі є першою особою в структурі влади, фактично є ї головою держави. Хоча ступінь влади залежить від конретної розстановки політичних сил в країні, взаємовідносин між парламентом і урядом тощо.
Объяснение: якщо потрібно скороти