М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
wof1234
wof1234
13.04.2022 11:24 •  История

1. Яким було становище духівництва та православної церкви у складі Великого Князівства Литовського?
2. Що таке дворища та дими?
3. Які зміни в житті українських селян відбулися в 15 - першій половині 16 ст.?
4. Якою була кількість українських міст та склад населення? Яких змін зазнавали міста з отриманням магдебурзького права?

Будь ласка, дайте відповідь на запитання!
ів

👇
Открыть все ответы
Ответ:
TheCosmos
TheCosmos
13.04.2022
Фемистокл настоял на том, чтобы афины построили 200 кораблей на доходы от серебряных рудников в лаврионе. фемистокл добился решения народного собрания не делить между афинянами доход от серебряных копей, а направить его на сооружение сотни триер, которые стали основой флота. он постепенно приучал сограждан к тому, что морская мощь способна дать власть афинам над элладой, и преуспел в этом. перед опасностью персидского вторжения фемистокл призывал к примирению враждовавшие греческие государства и объединению их усилий в борьбе против персии. он добился изгнания сторонника сухопутной борьбы аристида. как вождь морской партии, выражавшей интересы торгово-ремесленных слоев, фемистокл стремился морскую мощь афин. в 483—482 годах он превратил гавань пирей в одну из лучших на средиземном море, укрепил ее стенами и занялся созданием мощного флота. было построено около 200 триер, для них готовили экипажи. убедив афинян, что от нападения персов их спасут лишь деревянные стены кораблей, фемистокл обеспечил охрану ближайших островов и проливов
4,8(8 оценок)
Ответ:
dimakovelko
dimakovelko
13.04.2022

Крим - півострів на півдні України в межах Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини Генічеського району Херсонської області, омивається водами Чорного та Азовського морів. З огляду на своє географічне розташування, місцеві землі були одними з перших на території України зон розселення людини.

Знахідки розкопок шару пізнього палеоліту стоянки Бура-Кая — уламок кістки та залишки знаряддя. Розкопки археологічного шару пізнього палеоліту (граветтської археологічної культури, носіями якої, зокрема, були кроманьонці) в багатошаровій стоянці Буран-Кая в скельному навісі в Білогірському районі Автономної Республіки Крим, як проводились спільною українсько-французькою експедицією влітку 2013 року.

Череп зі слідами штучної деформації із поховання аланів на схилах печерного міста Мангуп-Кале

Найдавніші археологічні знахідки датуються епохою середнього палеоліту (близько 100 тис. років тому) і виявлені у печерах Кіїк-Коба та інших. Вони є найдавнішою пам'яткою неандертальського поселення на території України.

Початок революції

У лютому-березні в результаті революції в Петрограді склав свої повноваження російський імператор. Це означало кінець монархії та створення в Росії республіки. Влада перейшла до тимчасового уряду.

Перший Кримський крайовий уряд

Після приходу німців ситуація в Криму швидко стабілізується. У відношенні між місцевими жителями та німецькими військовими було проголошено використання німецького права. Але в цілому німці майже не втручалися у внутрішнє життя. Первісно вони зробили ставку на Курултай, на базі якого планувалось створити всекримський уряд з залученням представників інших народів Криму. Однак Курултай виявився неспроможним швидко сформувати владу, тому за підтримки німців з 5 червня формується новий уряд під головуванням литовського татарина Сулеймана Сулькевича. Він отримав назву Кримського крайового уряду.

Уряд взяв курс на побудову незалежної держави в Криму. Були введені власні державні символи. Гербом став герб колишньої Таврійської губернії (двоголовий орел з восьмикінцевим хрестом), прапором — блакитний стяг з означеним гербом у верхньому куту. Столицею став Сімферополь, державними мовами — російська, кримськотатарська та німецька. Була введена власна військова форма (хоча на перехідний період дозволялося носити стару форму). Законом від 11 вересня вводилося громадянство Криму. Остаточно долю Криму повинен був вирішити парламент, вибори до якого не встигли призначити за час роботи уряду.

Другий Кримський крайовий уряд. Десант військ Антанти в Криму

Ще до відставки Сулькевича в жовтні триденний з'їзд губернських гласних та міських голів обрав новим головою уряду Соломона Крима, а німці дозволяють проникнути в Крим представникам армії Денікіна. 14 листопада 1918 німці заявили про непідтримку Сулькевича. Тоді ж за підтримки білої армії призначений новий уряд, головою якого став Соломон Крим. Багато членів уряду належали до кадетів...

4,5(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ