М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
артур631
артур631
09.05.2022 08:13 •  История

1)Почему Дмитрий Московский никогда не пытался штурмовать замок литовских князей?2)В 1430г. В замке умер князь Витовт .Предположите что это событие могло значить для Руси и Литвы. ПОДАЛУЙСТА ОТВЕДТЕ САМИ А НЕ СКОПИРУЕТЕ И ВСТАВТЕ и это история России 6класс

👇
Ответ:
koblina2015
koblina2015
09.05.2022

Объяснение:

Потому что он идиот а я не идиот и зарабатывают балы за неправильные ответы

4,5(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ГхмГхм
ГхмГхм
09.05.2022

Товариство засновувало школи, видавало та розповсюджувало поштою книжки, створювало бібліотеки та читальні, проводило виставки-ярмарки української книги. На початку свого існування Товариство заснувало три фахові школи: "Господарська школа" у с. Миловання, "Жіноча школа домашнього господарства" у с. Угерці Винявські, "Торгівельна школа" у м. Львів. Першим друкованим виданням "Просвіти" тиражем у 2 тис. примірників стала читанка "Зоря" (1868 р.). У 1924 р. за сприяння "Просвіти" виникли "мандрівні бібліотеки" – організована виїздна торгівля.

Объяснение:

4,5(96 оценок)
Ответ:
Зояlove
Зояlove
09.05.2022

Відповідь:

Кооперативним називають суспільний і господарський рух, спрямований на створення й розвиток різних форм (артілей, громад, товариств тощо) і видів (кредитних, споживчих, с.-г.) кооперативів. Початок такого руху на українських землях припадає на 1860-ті рр. Саме тоді почали діяти перші споживчі та ощадно-позичкові товариства (див. Кредитна кооперація в Україні). Наприкінці 1890-х рр. створювалися хліборобські артілі та с.-г. громади. Тривалий час кооперація на українських землях розвивалася без власних централізованих об'єднань – спілок. Це було пов'язано як із певними заборонами царського уряду, так і з нерозвиненістю кооперативної мережі та браком коштів. Питання про заснування українських кооперативних спілок уперше порушила делегація українських кооператорів на 1-му з'їзді представників кредитної кооперації в Москві (1898).

Пояснення:

4,8(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ