М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
WWW2014
WWW2014
27.11.2020 22:23 •  История

Яким було ставлення загальноукраїнських політичних партій до проблем українців?​

👇
Ответ:
Vikateplova72
Vikateplova72
27.11.2020

Лише 3,5% українців є членами політичних партій. Останніми роками цей показник лишався відносно стабільним. При цьому майже 80% українців не довіряють політичним партіям. Рівень суспільної недовіри до партій був традиційно низьким протягом останніх років, однак у 2015 р. він зазнав подальшого падіння – зараз лише 12% населення довіряє партіям. Водночас майже кожен четвертий громадянин (23%) зазначив, що серед наявних партій є така, яка захищає його інтереси.

Найважливішим для українців при виборі партії, за яку вони готові віддати голоси, є розуміння партією проблем її виборців. Високо цінять громадяни також зрозумілу програму дій партії, наявність сильної команди, а також чітку ідеологію. Водночас наявність відомого лідера під час вибору тієї чи іншої партії важлива лише для кожного п’ятого опитаного.

На думку переважної більшості українців (63%), діяльність партій в Україні загалом не відповідає демократичним стандартам. Цей показник навіть дещо зріс  порівняно з минулими роками. Головний прояв такої недемократичності громадяни вбачають у тому, що партії обстоюють інтереси не своїх виборців, а власних лідерів і фінансових спонсорів. Серед інших дефектів респонденти згадували також нездатність партій дотримуватися заявлених цілей і програм, а також відсутність реального зв’язку партій із громадянами.

Основну відповідальність за фінансування партій українці покладають на їхніх лідерів і членів. Водночас лише 15% населення підтримує фінансування партій із державного бюджету. Так само громадяни не надто схвально оцінюють фінансування партій бізнесом – на таке згодні лише 14%. Однак при цьому громадяни не готові власноруч підтримувати навіть ті партії, які захищають їхні інтереси. На це зголосилися лише 13% (у 2009 р. таких було 10%, у 2012 р. – 6%), хоча 31% опитаних вважають, що саме прихильники партій повинні фінансувати їхню діяльність.

Объяснение:

4,6(62 оценок)
Ответ:
Saveliy111
Saveliy111
27.11.2020

Наиболее агрессивные планы по отношению к Украине испытывала Германия. Германское политическое руководство хотело разгромить Российскую империю, разделить  от неё Украину и вместе с Белоруссией, Польшей и Кавказом включить ее в состав будущей Великогерманской мировой империи.

ответ: Нежелательное и безучастное

4,5(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vkonareva
vkonareva
27.11.2020

в венгрии в 1956 году в октябре произошли массовые манифестации, цчастники которых требовали отстранения коммунистов от власти. развитие событий в венгрии руководители ссср расценили как контреволюционный переворот подготовленный странами НАТО. советские войска двинулись на штурм Будапешта. в течени недели(4-11 октября 1956 г) вооруженное сопротивленние было сломлено на всей территории венгрии. в ходе боев около 200 тыс. человек бежало из венгрии погибло около 3 тысяч граждан. в итоге этой операции венгрия осталась в совместной системе союзов. к власти пришло новое правительство, готовое считаться с интересами ссср.

извини за ошибки))

4,7(15 оценок)
Ответ:
Queen102938
Queen102938
27.11.2020

1
Евангелическая уния (протестанты и их союзники)

Евангелическая уния
Швеция
Богемия
Датско-норвежская уния
Республика Соединённых Провинций Нидерландов
Франция
Шотландия
Англия
Саксония
Царство Русское
Войско Запорожское Католическая Лига (католики и их союзники)

2
Противники
Священная Римская империя
Католическая лига
Австрия
Бавария

Испания
Португалия
Датско-норвежская уния(1643-1645)
Речь Посполитая
Крымское ханство

 

 Цель Война началась как религиозное столкновение между протестантами и католиками Германии

 

 

Результат   Приверженцы всех религий (католицизма, лютеранства, кальвинизма) обрели в империи равные права

 

 

 

4,7(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ