9 Мая я была на параде Победы! Мне он очень понравился! Я стояла не в первых рядах, поэтому многое не увидела, но вот, что я запомнила больше всего: морской флот, пехотинцы, самолеты с дымовыми шашками, изображающий наш флаг России. От громкой музыки так и хотелось броситься в пляс, уж очень она была ритмичная! Красивые формы были на мужчинах, которые возглавляли это движение, генералы, офицеры, майоры были там самыми мужественными и храбрыми, в моих глазах они возвысились! Ну и под конец моего рассказа, хотелось сказать большое ветеранам, если бы не вы, мы бы не жили сейчас под мирным небом и не радовались жизни Вам за все!
Але він увійшов в історію як збирач давньоруських земель, правитель Галицько-Волинського князівства, великий реформатор, далекоглядний політик і мудрий дипломат. До того ж, Данило першим серед давньоруських князів спробував покінчити із залежністю від монголо-татарських завойовників. Він заклав основи давньоукраїнської держави, яка проіснувала півтора століття.
Майбутній правитель Галицько-Волинської держави з’явився на світ у 1201 році в родині київського князя Романа Мстиславовича, який вважався сучасниками найсильнішим із усіх давньоруських князів на рубежі ХІІ-ХІІІ-го століть. Саме батько Данила в 1199 році започаткував Галицько-Волинське князівство, об’єднавши землі Волині та Галича. До єдності спонукала необхідність спільної боротьби проти зазіхань Польщі та Угорщини. Князь Роман став владним правителем величезної держави, до якої приєднав усі українські землі від Карпат до Дніпра.