М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
YuliaLitskevich
YuliaLitskevich
20.03.2021 05:06 •  История

очень
1. Військовий конфлікт, що продовжувався з весни по осінь 1939 року на території Монголії. Остання битва відбулася наприкінці серпня та завершилася повною поразкою 6-ої окремої армії Японії. Біля якої річки відбулася битва між Червоною та японською армією?

2. Рада Народних комісарів СРСР та наркомати, якими вона керувала, відігравали провідну роль у подіях та процесах, що відбувалися. Це і відновлення економіки після громадянської війни і НЕП, колективізація та індустріалізація…
Продовжіть ряд…(3-5 прикладів)

3. Назвіть голову РНК СРСР під час Другої світової війни.

4. Радянський Союз на початку війни опинився на межі поразки. Червона Армія виявилась не здатною воювати в екстремальних умовах. І.Сталін був вимушений видати наказ «Ні кроку назад!»
В якому році було видано наказ?

5. У зв’язку зі швидким німецько-фашистських загарбників на схід, з’явилась нагальна потреба в переселенні населення, фабрик та заводів, цінностей з територій, які були у небезпеці та могли перейти до рук окупантів. Як називається такий процес?

6. У липні 1942 року розпочалась найбільша битва Другої світової війни. Декілька місяців відбувались жорстокі бої. Німецько-фашистські генерали прагнули вийти до берегів Волги та закріпитися там. Але радянська армія змогла не лише відбити ворога, але й перейти в контратаку. Назвіть місто, в якому відбулась битва, що стала початком корінного перелому в ході війни.

7. Німецький генерал-фельдмаршал, який очолював 6-ту німецьку армію, знаходячись в оточеному Сталінграді, намагався переконати Гітлера, що армії слід залишити Сталінград та здійснити спробу прориву для з’єднання з основними силами вермахта. Однак Гітлер заборонив йому залишати Сталінград та пообіцяв, що найближчим часом буде налагоджене постачання блокованої армії «повітряним мостом», а також у найближчий час його армія буде деблокована. Назвіть прізвище генерал-фельдмаршала.

8. Німецькі «Тигри» та «Пантери» вважалися найсильнішими танками Німеччини. На ці танки рейх покладав великі надії. В якій битві німці вперше їх застосували?

9. З'ясуйте. про якого історичного діяча йдеться.
Головнокомандуючий англо-американськими об'єднаними збройними силами під час операції «Оверлорд», в майбутньому президент республіканець однієї з них держав.

10. На початку Другої світової війни СРСР мав нестачу танків. У звязку з цим було прийняте рішення в екстрених випадках переналаштувати в танки цей транспортний засіб. Так, під час оборони Одеси використали 20 подібних «танків», обшитих листами броні. Який це транспортний засіб?

11. Під час якої битви прозвучали слова Героя Радянського Союзу Василя Зайцева: «Поки ворог не розбитий, за Волгою для нас землі немає!»?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vtrutnev
vtrutnev
20.03.2021

ТАК

Галицько-Волинське князівство є давнім державним утворенням українського народу

Галицько-Волинське князівство, в основі якого були українські за етнічним складом і керовані руськими князями регіони, є державним утворенням винятково нашого народу.

Під час нерівного бою 19 червня 1205 року на березі Вісли загинув князь Роман Мстиславович, збирач втрачених земель нашого народу, який залишив глибокий слід в українській історії. Відзначаючи його заслуги, «Галицько–Волинський літопис» назвав князя «пам’ятним самодержцем усієї Руси, що побідив поганські народи».

Галицькі бояри не були зацікавлені у відновленні єдиного Галицько-Волинського князівства, тому й організували заколот, унаслідок якого вдова Романа Мстиславовича Ганна з малолітніми синами Данилом і Васильком змушена була втікати з Галича до Володимира, а потім у Польщу. Розпочався кількадесятилітній період міжусобних воєн та іноземного втручання в боротьбі за галицько-волинську спадщину. Звичайно, після цього створене Романом Мстиславовичем у 1199–1205 роках потужне державне утворення фактично розпадається.

4,4(92 оценок)
Ответ:
vitokle
vitokle
20.03.2021

Объяснение:

1. Создателями микенской культуры были греки-ахейцы, вторгшиеся на Балканский полуостров на рубеже III-II тысячелетий до н.э. с севера, из района Придунайской низменности или из степей Северного Причерноморья, где они обитали первоначально.

2. Микенская цивилизация развивалась в конце Бронзового века, в области греческого Пелопоннеса. Этот исторический этап является частью так называемого до-эллинского периода Хеладико.

3. Греки называют свою страну «Эллада». Свой язык греки называют «эллиниским», а свою религию — «эллинизм».

4.  Демократия (от греческого «народовластие правления государством, при котором все основные вопросы власти решаются большинством голосов граждан.

5. Древнее государство, где-то на южной оконечности Балкан, заинтересовало меня своей военной подготовкой, а некоторые факты меня даже привели в шок. Например:с самого рождения детей спартанцев подвергали различным испытаниям. Если совет старейшин находил какие-либо физические недостатки у младенца, то его оставляли умирать в дикой местности; единственная профессия, на которую мог рассчитывать мальчик-спартанец в будущем была профессия воина. Все спартанцы считались военнообязанными до 60 лет.

4,4(5 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ