М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alinalisnenko
alinalisnenko
27.04.2022 20:36 •  История

1. Спишите слова, распределяя их в две колонки:1) устаревшая лексика, 2) неологизмы . Значение каких слов вам известно? Уточните значение неизвестных вам слов у училя или по Толковому словарю русского языка. Менеджер, супостат, авоська, ламинат, чин, парковаться, форум, цирюльник, мушкет, брендовый, сказ, скачать, вечерять, маркетинговый, латв, обналичить, сканировать, смартфон. 1) Сделайте словообразовательный разбор и разбор по составу выделенного слова ,,скачать,,​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ylmor228l
ylmor228l
27.04.2022
1) Согласно Законам Хаммурапи и статье 27, то есть  человек, редум Акургал, который  несет службу царю, но был взять плен, но сумел бежать, то ему все имущество должно вернуть, но при этом он должен также продолжать служить царю, то есть быть воином. Следует отметить, что  воины в Вавилоне получали землю за службу царю, но право распоряжения не имели.
2) Согласно с таблицей 6 ХII таблиц устанавливаются сроки владения,  то есть давность владения земли срок 2 года, остальные вещи 1 год, так мул это вещь, значит срок его давности владения год. Получатся Марк Манлий завладел мулом по давности владения через год, получатся он его не крал.Потом  1,5 года он о муле заботился как о собственном и нес на него расходы, и как мы знаем, что срок давности мула год,а Марк Манлий продал его через полтора года,то он  имел полное право распоряжаться по своему усмотрению. Но а прежний хозяин уже утратил срок давности владения мулом и поэтому требовать возврата не имеет права.
4,8(70 оценок)
Ответ:
rostikptashnik
rostikptashnik
27.04.2022

Завершився процес централізації влади у формі абсолютної монархії, цьому сприяли форма державного управління сенс яких полягав у створенні адміністративної системи деєю централізму. Створюється ієрархічна система. Реформа органів влади на місцях (Перша губернська реформа) по ній Росія ділилася на 8 губерній, а губернії ділилися на повіти, на чолі губернії стояв губернатор, який володів: судової, адміністративної, поліцейської, фінансової владою, він відповідав за набори в армію, за розшук втікачів, за забезпечення продовольства в армії і за збір податків. У 1711 році замість Боярської думи був утворений урядовий сенат, з 9 чоловік призначаються монархом, це був вищий орган влади в країні. Він направляв роботу всіх державних установ в країні займався комплектування армії розвитком торгівлі, промисловості, фінансів. З 1717-1718год накази були замінені колегіями, колегії було всього 11, а у свій час 12, колегії мали чітко розмежовані сфери діяльності і обов'язки, свої функції вони здійснювали по всій країні військова колегія ведовала справами армії, адміралтейства колегія - займалася флотом, камер - колегія - фінансами, ревізійної служби -коллегія - контролем використання коштів в країні, комерц -коллегія - торгівлею, юстиц - колегія - законодавством. біг-колегія (біг-кора або камінь) -Промисловий.

У 1721 році був створений Священний Синод - церковна колегія, колегія яка ведовала справами церкви. в результаті цього було скасовано патріаршество в Росії Церква стала частиною державного апарату, зараз церква відділена від держави. У 1719 пройшла друга губернська реформа по яка все 8 губерній були розділені на 50 провінцій. У 1722 на чолі сенату був поставлений генерал прокурор. Надалі з'являються посади прокурорів. У 1 чверті 18 століття з'являється регулярна армія. Армія формується на основі рекрутських повинностей (1705) в рекрути брали 1 людини з 20 селянських дворів на довічну службу. У 1716 був введений військовий статут - закон життя армії. У 1704 в Петербурзі почалося будівництво адміралтейства і верфей, на яких будували кораблі Балтійського флоту. До цього кораблі будувалися в районі Воронежа і в Архангельську. У 1720 році Петро 1 написав Морський статут, який був законом життя флоту, в 1721 сенат завітав Петру 1 титул імператора, Росія стала імперією.

Объяснение:

внутрішня політика

4,7(67 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ