Дорогая Елизавета Приехал я в эти колонии, потому что меня ущемляли в правах, в частности религии, Жить довольно-таки сложно, но лучше чем на моей родине. Работаю 12 часов в день, зарплата довольно-таки маленькая. На наши поселения часто нападают индейцы, снимают с наших соседей скальпы, очень жестокие люди. А Великобритания даже цены на чай подняли! Самый популярный товар! Мы без него жить не можем! Слава Богу в Бостоне провели ответный акт, сбросили много чая в воду. До новых встреч, завтра нужно рано вставать.
Розвиток російської культури в цей період відбувалося під впливом безлічі факторів.Це і розвиток старих традицій, особливо пов'язаних з християнськими цінностями і церковними інтересами. З'являються і нові фактори, що впливають на культуру: збирання російських земель навколо Московського князівства і створення єдиного централізованого держави, утвердження національної самосвідомості в боротьбі проти золотоординського іга.Від століття до століття дедалі помітнішою стає роль Москви, московських великих князів. Московська Русь перетворилася в центр не тільки об'єднавчих процесів, а й розвитку культури. У російській літературі велике місце займала тема боротьби з ординським ярмом. У другій половині XV ст. нове народження переживає старий жанр ходінь (описів подорожей).Зберігалися і множилися літописні традиції. У XIV ст. в Москві створюється загальноруський літописний звід, а складений в 1442 г. "Хронограф" включає опис всесвітньої історії.Важливою культурною подією стала поява друкарства.Москва стає столицею величезної держави, накопичення багатств в руках московського князя дає можливість приступити до небаченого раніше за розмахом кам'яного будівництва. Розквіт зодчества в кінці XV ст. пов'язаний з інтенсивним будівництвом в Москві. Іван III за для роботи італійських архітекторів.У другій половині XIV - першій половині XV ст. працювали два великих російських художника - Феофан Грек і Андрій Рубльов.Ремесло. У XIV-XVI ст. тривало розвиток ремесла. Головними центрами ремісничого виробництва були міста, монастирі, деякі великі вотчини.
Колоны - полузависимые крестьяне (могли арендовать землю, жениться) Народный трибун - древнеримский государственный деятель.