М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
jpjpjp
jpjpjp
28.11.2021 19:41 •  История

Какой город является столицей Китая?​

👇
Ответ:
jdh9372888381
jdh9372888381
28.11.2021

Пекин

Объяснение:

4,7(39 оценок)
Ответ:
normanajas15
normanajas15
28.11.2021

Пекин

Объяснение:

Столича Китая Пекин

4,7(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
LUBUMAR
LUBUMAR
28.11.2021

Верденський договір (фр. Traité de Verdun, нім. Vertrag von Verdun, італ. Trattato di Verdun) — домовленість про розділ імперії Карла Великого між трьома синами Людовіка Благочестивого: Лотарем I, Карлом Лисим та Людовіком II Німецьким. Підписаний 11 серпня 843 року у місті Верден, що у сучасній Франції.

Відповідно до договору, землі Франкського королівства були розділені так:

Лотару дістались центральні області: центральна Італія, землі вздовж Рони та лівого берега Рейну, Ельзас, Бургундія, Прованс та деякі інші землі. Крім того до нього відійшов імператорський титул батька.

Карлу Лисому відійшли землі на заході від Рейну: Нейстрія, Аквітанія, Герцогство Васконія, Іспанська марка та деякі інші.

Людовіку II Німецькому відійшли землі за схід від Рейну: Алеманія, Саксонія, Баварія та ряд інших територій.

Після розподілу утворилось три держави: Серединне королівство (у 855 році після смерті Лотара, розпалося на три королівства — Лотарингію, Італію, Прованс); Західне Франкське королівство (орієнтовно в цих кордонах утворилась сучасна Франція); Східне Франкське королівство (орієнтовно в цих кордонах утворилась сучасна Німеччина).

Объяснение:

4,6(70 оценок)
Ответ:
yarik28032001
yarik28032001
28.11.2021

В епоху раннього середньовіччя, класична культура розвивалася та трансформувалася шляхом контакту з трьома іншими культурами: германськими загарбниками, християнством та ісламом.

В яких умовах та що впливало на розвиток культури? Ось основні тези:

• Найбільш яскраві явища в культурі кінця V-першої половини VII в. пов'язані з засвоєнням античної спадщини, що стало живильним середовищем для пожвавлення культурного життя в остготській Італії і вестготській Іспанії.

• Постійні війни та втручання не тільки руйнували, але й трансформовували культуру.

• Західні цінності індивідуалізму, консенсусного уряду та визнання релігійних відмінностей почали формуватися протягом середньовіччя.

• У 500 році "захід" ще не був політичним чи культурним утворенням, але до 1500 року карта Європи виглядала так, як сьогодні.

• У цей період католицька церква поступово розширювала свій духовний та інституційний авторитет у більшості країн Європи. Це безпосередньо впливало на розвиток культури у всіх його проявах.

• Період також характеризується як "вік лицарства". Рицарський кодекс підкреслював поважність, щедрість, турботу про безсилих та здатність переживати самовіддану та пристрасну романтичну любов. Ці реальні моменти також оспівувалися у шедеврах культури того часу.

Раннє Середньовіччя помилково вважається культурно однорідним періодом, адже на нього впливала велика кількість інших культур. Всі ці важелі сприяли розвитку мультикультуралізму та еклектичного бачення, яке дозволило створити індивідуальну культуру цього часу. Становлення культури раннього середньовіччя являло собою складний процес синтезу пізньоантичної християнської і варварської традицій. У цей період викристалізовується певний тип духовного життя західноєвропейського товариства, головна роль, у якій починає належати християнської релігії і церкві.

4,7(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ